فراخوان آژانس فضایی اروپا برای انتخاب نام کاوشگر آژانس فضایی اروپا ,اخبار علمی ,خبرهای علمی
آژانس فضایی اروپا در یک بیانیه جدید از مردم خواسته برای کاوشگر «لاگرانژ» اسم دیگری انتخاب کنند. 

به گزارش فارس به نقل از دیلی‌میل، آژانس فضایی اروپا در یک بیانیه جدید از مردم خواسته برای کاوشگر «لاگرانژ» (Lagrange) اسم دیگری انتخاب کنند.

 

این کاوشگر پشت به زمین پرواز می‌کند تا طوفان‌های خورشیدی خطرناک را شناسایی کند؛ کاشگر آژانس فضایی اروپا پیش از رسیدن طوفان‌های خورشیدی به زمین ، آنها ردیابی خواهد کرد.

 

آژانس فضایی اروپا می‌گوید پیشنهادات مربوط به نام کاوشگر می‌تواند از هم اکنون تا ۱۷ اکتبر (یکشنبه ۲۵ مهر ۱۴۰۰) در وب سایت «ESA» ارائه شود و برنده بهترین نام جایزه ویژه‌ای دریافت خواهد کرد. 

 

طبق گفته ESA پس از بهره برداری، این فضاپیما در نوع خود اولین خواهد بود و به مکانی منحصر به فرد در فضا پرواز خواهد کرد و میان زمین و خورشید ارتباط برقرار می‌کند.

 

داده‌های این مأموریت برای ایجاد هشدارهای به موقع در اختیار مقامات ملی، صنایع و سازمان‌هایی قرار می گیرد که به سیستم‌های فناوری مدرن مجهز هستند؛ به طور کلی، این ماموریت با مشکلات ارائه شده توسط طوفان های خورشیدی مقابله خواهد کرد که برای انسان در سطح زمین خطرناک نیست، اما می‌تواند باعث تداخل در شبکه های برق و سیگنال های GPS شود و به فضانوردان آسیب برساند.

 

 آژانس فضایی اروپا ,اخبار علمی ,خبرهای علمی 4

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2022