سنّت عجیب خوردن کیک ازدواج در طول نیم قرناخبار,اخبار گوناگون, خوردن کیک ازدواج در طول نیم قرن
کیک ازدواج یک زوج آمریکایی نیم قرن پس از ازدواج هنوز تمام نشده و آن‌ها همچنان از این کیک می‌خورند. آن‌ها تصمیم گرفتند که در مراسم ازدواجشان به جای اینکه کیک را به مهمانان بدهند، به تنهایی آن را در یک مدت طولانی تمام کنند. زن ۷۴ ساله می‌گوید: عمر کیک ما، از سن سه پسر و چهار نوه مان بیشتر است.

 کیک ازدواج یک زوج آمریکایی نیم قرن پس از ازدواج هنوز تمام نشده و آن‌ها همچنان از این کیک می‌خورند. آن‌ها تصمیم گرفتند که در مراسم ازدواجشان به جای اینکه کیک را به مهمانان بدهند، به تنهایی آن را در یک مدت طولانی تمام کنند.

«دیوید کاوبورن» و همسرش از ایالت پنسیلوانیای آمریکا، کیک را در یخچال نگهداری می‌کنند و از سال ۱۹۷۰ میلادی به بعد، هر سال در سالگرد ازدواجشان مقدار کمی از آن را می‌خورند.

 

اخبار,اخبار گوناگون, خوردن کیک ازدواج در طول نیم قرن


این رفتار عجیب از یک سنّت محلی نشأت می‌گیرد که براساس آن بر این باورند که خوردن کیک ازدواج شانس می‌آورد و با وجود گذشت ۴۹ سال از ازدواجشان، در یخچال هنوز تکه‌ای از آن کیک را دارند.

زن ۷۴ ساله می‌گوید: عمر کیک ما، از سن سه پسر و چهار نوه مان بیشتر است. آنچه ما انجام دادیم یک کار رمانتیک و بسیار هیجان انگیز است... و ما این کار را دوست داریم!

 

اخبار,اخبار گوناگون, خوردن کیک ازدواج در طول نیم قرن


بنابراین گزارش، کیک مورد نظر ۱۳ سانتیمتر است و آن‌ها کیک را به عنوان هدیه از یکی از آشنایانشان در حدود نیم قرن پیش دریافت کردند. فرزندان دیوید و همسرش می‌گویند از پایبندی پدر و مادرشان به این کیک بسیار شگفت زده اند.

اخبار,اخبار گوناگون, خوردن کیک ازدواج در طول نیم قرن
 
 
 
مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------