وکیل مهاجرت به کانادااگر در تصمیم خود برای مهاجرت به کانادا و انتخاب بهترین روش مهاجرتی دچار شک و تردید هستید، و یا سوالات بدون پاسخی درباره هر یک از مراحل و شرایط مهاجرت به کانادا ذهنتان را مشغول کرده است، ممکن است وکیل مهاجرت به کانادا بتواند تمامی نگرانی‌ها و دغدغه‌های شما را برطرف کند.

 

با ما همراه باشید تا شما را هرچه بیشتر با وکیل مهاجرت به کانادا و وظایف آن آشنا کنیم.

 

وکیل مهاجرت به کانادا, مزایای دریافت وکیل مهاجرت به کانادا, وظایف وکیل مهاجرت به کانادا

وکیل مهاجرت به کانادا

 

مزایای دریافت وکیل مهاجرت به کانادا

در این مطلب قصد داریم تا ضمن پرداختن به موضوع وکیل مهاجرت به کانادا، مزایای استفاده از خدمات وکیل مهاجرتی را نیز برایتان بیان کنیم. بنابراین پس از مطالعه این مطلب به راحتی می‌توانید بدون توجه به نام برندی خاص و یا تبلیغات فراوان موسسات مختلف مهاجرتی در فضای مجازی، مناسب‌ترین گزینه را برای وکیل مهاجرتی به کانادا انتخاب نمایید.

 

اما چرا باید برای مهاجرت به کانادا با یک وکیل مهاجرت مشورت کنیم؟ در ادامه به مزایایی اشاره می‌کنیم که در صورت دریافت وکیل مهاجرت به کانادا، می‌توانید از آنها بهره‌مند شوید:

 

برطرف شدن نگرانی های متقاضیان مهاجرت به کانادا

شاید اولین مزیتی که برای استفاده از وکیل مهاجرت به کانادا مطرح است، برطرف شدن نگرانی‌ها و ابهاماتی است که با مراجعه به وکیل مهاجرتی، می‌تواند به درستی اتفاق بیافتد.

البته هر وکیل مهاجرتی نمی‌تواند سردرگمی‌های داوطلبان را به طور کامل بر طرف کند. بلکه فقط وکیل حرفه‌ای مهاجرت به کانادا است که می‌تواند به خوبی دغدغه‌های شما را تشخیص دهد و برای رسیدن به خواسته‌ی مورد نظر، بیشترین کمک و همکاری را برای شما فراهم کند.

 

ایجاد اطمینان در انتخاب بهترین گزینه

در برخی مواقع، تصمیمی را گرفته‌ایم اما نیاز داریم تا با اطمینان بیشتری در مسیر انتخاب شده قدم برداریم. وکیل مهاجرتی مناسب می‌تواند شما را در انتخاب مناسب‌ترین و معقول‌ترین گزینه مهاجرتی، به خوبی یاری کند. هرچه راه مهاجرتی شما به شرایط موجود شما نزدیک تر باشد، در این پروسه موفق تر عمل خواهید کرد و هزینه و زمان کمتری را نیز متحمل خواهید شد.

 

پاسخ به سوالات مهاجرتی متقاضیان

معمولا قوانین مهاجرتی بسیار گسترده و در برخی موارد دارای ابهاماتی هستند. به شکلی که معمولا نیاز است تا این ابهامات را با وکیل مهاجرتی در میان بگذاریم. با توجه به تعداد بسیار زیاد روش‌های مهاجرت به کانادا، سوالات مطرح شده برای شرکت و پذیرش در برنامه‌های مهاجرتی به این کشور نیز، فراوان‌تر است.

 

دریافت اطلاعات از منبعی آگاه و مطمئن

امروزه منابع بسیار زیادی در دنیای اینترنت در دسترس مخاطبان و کاربران قرار دارد که به راحتی و فقط با جستجویی ساده، می‌توانید اطلاعات مرتبط را بیابید. اما به راستی تا چه اندازه این اطلاعات درست، قابل اتکا و یا به‌روز هستند؟ این همان جایی است که به شدت نیاز به منبعی آگاه و مطمئن برای پاسخ‌گویی به سوالات مهاجرتی، احساس می‌شود.

با مراجعه به کارشناس امور مهاجرتی و دریافت وکیل مهاجرت به کانادا از فردی متخصص، مجرب و با تجربه، می‌توانید اطمینان حاصل کنید که تصمیمات خود را بر اساس اطلاعات درستی گرفته‌اید.

 

جلوگیری از اتلاف زمان و هزینه

یکی از مزیت‌های بسیار خوب استفاده از وکیل مهاجرت به کانادا، صرفه‌جویی در وقت و هزینه‌های متقاضیان است. چرا که با دریافت مشاوره درست و به موقع، داوطلبان می‌توانند ضمن در اختیار داشتن اطلاعات مفید، در مسیر درستی نیز گام بردارند. در این صورت نه فقط از نگرانی‌های داوطلبان کاسته می‌شود، بلکه مقرون به صرفه‌ترین و سریع‌ترین روش مهاجرتی با توجه به شرایط متقاضیان انتخاب خواهد شد.

 

به علاوه برخی متقاضیان در ابتدا تصور می‌کنند که می‌توانند به تنهایی کارهای مهاجرتی خود را انجام دهند. اما به دلیل ناآگاهی از برخی قوانین مهاجرتی و یا بروز اشتباهات رایج در جمع‌آوری و ارائه مدارک، به راحتی با درخواست اخذ ویزای متقاضیان مخالفت می‌شود. بنابراین، مراجعه به وکیل مهاجرت به کانادا، می‌تواند تا حدود زیادی از بروز ریجکتی ویزای کانادا نیز جلوگیری کند.

 

انجام کارهای مهاجرتی به نمایندگی از متقاضیان

مراحل و کارهای مورد نیاز برای اخذ ویزا و پذیرش در برنامه‌های مهاجرتی کانادا نیازمند صرف دقت و زمان کافی است. جمع‌آوری درست و کامل مدارک مالی، هویتی، شغلی و تحصیلی متقاضیان و نیز انجام نامه‌نگاری‌های مربوطه، از جمله مواردی هستند که معمولاَ دردسرهایی را برای متقاضیان مهاجرت به کانادا در پی دارند.

 

با دریافت وکیل مهاجرت به کانادا می‌توانید انجام کارهای مرتبط با پرونده مهاجرتی خود را نیز به وکیلی زبده و با تجربه بسپارید. در این صورت در حالی که شما به انجام سایر کارهای روزانه خود مشغول هستید، این کارشناس امور مهاجرت به کانادا است که می‌تواند کارهای مهاجرتی شما را به درستی و به موقع انجام دهد.

 

مزیت های دریافت وکیل مهاجرت به کانادا,برطرف شدن نگرانی های متقاضیان مهاجرت به کانادا, مهاجرتی متقاضیان

مزایای دریافت وکیل مهاجرت به کانادا

 

انواع وکیل مهاجرت به کانادا

به طور کلی می‌توان وکیل مهاجرت به کانادا را بر اساس نوع درخواست متقاضی برای مهاجرت و نیز بر طبق روش مهاجرتی، به انواع مختلفی تقسیم کرد. در ادامه به تعدادی از انواع وکیل مهاجرت به کانادا اشاره شده است.

 

وکیل مهاجرت برای مهاجرت تحصیلی به کانادا: در این روش وکیل مهاجرت به کانادا کوشش می کند که دانش‌آموزان و دانشجویان مقاطع مختلف تحصیلی در ایران، بتوانند برای مهاجرت تحصیلی به کانادا اقدام کنند.

 

وکیل مهاجرت برای سرمایه گذاری در کانادا: روش‌های سرمایه گذاری در کانادا بسیار متنوع و دارای شرایط مختلفی است. در صورتی که علاقه مند به مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری هستید، می توانید از یک وکیل مهاجرت خبره در زمینه سرمایه گذاری کمک بگیرید.

 

وکیل مهاجرت برای مهاجرت خانوادگی به کانادا: یکی از روش‌های مهاجرت به کانادا استفاده از اسپانسرشیپ یا حمایت فرد مقیم در کانادا است. خانواده‌های فردی که شهروند کانادا است و یا اقامت دائم در کانادا را دارد، می‌توانند از خدمات وکیل مهاجرت خبره برای راحت تر شدن مسیر مهاجرتشان بهره مند شوند.

 

وکیل مهاجرت به کانادا از طریق ازدواج: یکی از روش‌های مهاجرت به کانادا، ازدواج با یکی از شهروندان کانادایی است. اما در سال‌های اخیر به دلیل وجود برخی ازدواج‌های غیر واقعی که صرفاَ برای مهاجرت به این کشور صورت می‌گرفت، دولت کانادا سخت‌گیری‌های بیشتری را برای پذیرش مهاجران از این طریق در نظر گرفته است. بدین منظور، چنانچه قصد مهاجرت به کانادا از طریق ازدواج را دارید، توصیه می‌کنیم حتما با یکی از وکلای رسمی مهاجرت به کانادا در این زمینه مشورت کنید.

 

وکیل مهاجرتی از طریق تولد فرزند در کانادا: در صورت تولد فرزند در یکی از بیمارستان‌ها و مراکز درمانی کانادا، وی می‌تواند بعد از رسیدن به سن قانونی برای دریافت پاسپورت کانادا اقدام کند و به راحتی شهروندی این کشور را نیز داشته باشد.

 

وکیل مهاجرت به کانادا مختص چه افرادی است

در حالت نرمال و عادی، ممکن است شما خودتان و بدون نیاز به وکیل مهاجرت بتوانید، به کانادا مهاجرت کنید. گرفتن وکیل مهاجرت به کانادا ، مسئله ای ضروری نیست و شما می توانید از وکیل کمک نگیرید و نسبت به اخذ اقامت کانادا، به تنهایی اقدام کنید.

 

البته مواردی هستند که واقعا نیاز به وکیل دارند تا بتوانند، اقامت کانادا را اخذ کنند. در ادامه همراه ما باشید، شاید شما جز آن افراد باشید و با کمک وکلای مهاجرت به کانادا بتوانید به این کشور مهاجرت کنید.

 

کسانی که قبلا در کشور کانادا بوده اند و توسط این کشور ریجکت شده اند باید به سراغ وکیل بروند.

 

افرادی که از پول بسیار زیاد برخوردار هستند ولی وقت کمی دارند و نمی توانند نسبت به اخذ اقامت کانادا اقدام کنند. این افراد باید به سراغ وکلای مهاجرت به کانادا بروند و تمام کارهای خود را به آن ها بسپارند.

 

افرادی که در وضعیت جسمی خوبی نیستند و به نوعی ناتوان هستند، نیاز به یک وکیل دارند تا بیشتر امور آن ها را پیگیری کنند.

 

افرادی که قرار است، سراغ تمدید ویزای خود بروند یا این که ویزای خود را تغیر دهند، بهتر است به سراغ یک وکیل مهاجرت به کانادا بروند.

 

افرادی که نمی توانند ویزای تحصیلی خود در کانادا را بگیرند و به نوعی سر در گم شده اند که چه کاری انجام دهند. این افراد باید هرچه سریعتر به سراغ یک وکیل مهاجرت به کانادا بروند و کارهای خود را انجام دهند.

 

کسانی که در زمینه سرمایه گذاری در کانادا می خواهند فعالیت هایی انجام بدهند، اما نمی دانند باید چه کار کنند.

 

اگر کسی سراغ دریافت ویزای کانادا از طریق شغلش باشد اما کارفرما نامناسبی داشته باشد. در این موارد باید به یک وکیل نیز مراجعه کند.

 

مجوز وکیل مهاجرت رسمی

وکلای مهاجرتی رسمی هستند که عضو انجمن ICCRC باشند. بنابراین هنگام رجوع به وکیل مهاجرت حتما چک کنید که وکیل دارای مدرک رسمی باشد.

 

ارگان های ارائه دهنده مجوز به وکیل مهاجرت به کانادا

مجوز های مختلفی به وکلای مهاجرت اهدا می شود که هر یک از این مجوزها از ارگان های متفاوتی صادر می شوند. اسامی برخی از این ارگان ها در ادامه آمده است.

 

1) انجمنی حقوقی استانی و سرزمینی کانادا 

2) دفتر اسناد رسمی

3) شورای قانون گذاری مهاجرت کانادا یا (ICCRC)

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2023