حلقه گمشده‌ای که در بیست و پنجمین سالگرد ازدواج پیدا شدیک شناگر در کانال رودخانه پنتیکتون، واقع در بریتیش کلمبیا، حلقه‌ی ازدواجی را پیدا کرد که ۱۷ سال زیر آب بوده است!

این شناگر حلقه را به اداره پلیس تحویل داد. پلیس پنتیکتون نیز با انتشار یک آگهی اعلام کرد که به دنبال صاحب حلقه‌ی یافت‌شده در پنتیکتون می‌گردد.

حلقه‌ی ازدواج ,اخبارگوناگون,خبرهای گوناگون

 

نکته جالب ماجرا این است که حلقه‌ی مذکور آنچنان هم بی نام و نشان نبوده و روی آن نام‌های «استفانی» و «نوئل» حک شده بود. در این آگهی هم قید شده بود «در جستجوی زوجی به نام استفانی و نوئل هستیم!»

 

این آگهی، مورد توجه پدر همسر نوئل نیسن قرار گرفت. نیسن به سی‌بی‌سی نیوز گفت: «پدر شوهرم این اطلاعیه را در یک سایت خبری دید، آن را برای من فرستاد و پرسید: «این مال توست؟»

 

نیسن تعریف کرد که حلقه ازدواج خود را ۱۷ سال قبل در این کانال گم کرده بود. او گفت: یک روز به همراه دوستانش، در حال تفریح تابستانی در این منطقه بودند که حلقه خود را گم کرد و تا زمان برگشت به خانه، متوجه این اتفاق نشده بود.

 

نوئل نیسن می‌گوید این حلقه درست در زمان بیستمین سالگرد ازدواجش با همسرش استفانی، به او بازگردانده شد. 

 

نیسن که از این اتفاق شوکه بود، گفت: «این باورنکردنی است یک شئ گمشده پس از ۱۷ در بهترین وضعیت خود باقی مانده و هیچ آسیبی ندیده است. من گمان می‌کردم که با گذشت این مدت، حلقه‌ام زیر آب و با انباشت شن و ماسه‌ها مدفون و فرسوده شده باشد».

 

نوئل و استفانی، بیستمین سالگرد زندگی مشترک خود را با هدیه‌ای از دل رودخانه پنتیکتون جشن گرفتند.

 

خبرآنلاین

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2022