۵ موزه ترسناک جهان که وحشت به جانتان می‌اندازد+ تصاویر اخبارگوناگون,خبرهای گوناگون ,موزه عجیب و ترسناک

۵ موزه عجیب و ترسناک در جهان وجود دارد که هرساله علاقه‌مندان زیادی به بازدید این موزه ها می‌روند. 

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، موزه یکی از مکان های گردشگری در دنیا محسوب می شود و تاریخ یک کشور را نشان می دهد اما برخی موزه ها ویژگی های خاص و منحصر به فردی دارند و برخی از آنها بسیار ترسناک هستند که در این گزارش به آن می پردازیم.

 

موزه پیت ریورز 

در موزه پیت ریورز بیش از نیم میلیون اشیای گوناگون و جالب از سراسر جهان، از کله‌های کوچک شده‌ انسان‌ها گرفته تا قایق تانزانیایی و ستون توتم، وجود دارد که داخل قفسه‌های شیشه‌ای قرار گرفته‌اند و یا از سقف، آویزان شده‌اند.

 

در این موزه نمایش عجیبی از سرهای بریده شده از منطقه بالای آمازون حد فاصل پرو و اکوادور به نمایش گذاشته شده است. به این دلیل که قبایلی معتقد بودند، می توانند با این کار یعنی با دور ریختن قطعه های بریده شده و غوطه ور سازی پوست در آب داغ و سپس پر کردن آن با شن داغ، قدرت دشمنان را تحت کنترل خود درآورند. جالب است بدانید که این موزه با همکاری جوامعی می خواهد بر معنی دار بودن این تشریفات مذهبی تاکید کند.

 

 اخبارگوناگون,خبرهای گوناگون ,موزه عجیب و ترسناک

 

موزه دخمه مردگان 

موزه دخمه مردگان در جزیره پالرمو  در کشور ایتالیا که ورود به آن بسیار ترسناک است چراکه وقتی به این موزه وارد می شوید تنها موجود زنده ای که می بینید همان فرد بلیت فروش است که جلوی در موزه نشسته و به شما بلیت ها رامی دهد.

 

بعد از آن وارد یک ساختمانی با دیوار های خاک گرفته و پوسیده می شوید که در بسیاری از قسمت ها بخش هایی از دیوار فرو ریخته است و از پله ها که پایین می روید به سالن های پر پیچ و خم و بی انتها می رسید.

 

 از قرن شانزدهم تا پایان قرن نوزدهم میلادی، اعضای صومعه از این جزیره پس از مرگ به اینجا منتقل می شدند و جنازه  آنها در کنار دیوار به صف قرار می گرفت. حالا هوای خنک و محیط خشک جزیره به حفظ جسدها بسیار کمک کرده است و این جنازه ها با لباس هایی که در زمان مرگ به تن داشتند به این مکان منتقل شده و به همان شکل در این مکان باقی مانده اند.

 اخبارگوناگون,خبرهای گوناگون ,موزه عجیب و ترسناک
 اخبارگوناگون,خبرهای گوناگون ,موزه عجیب و ترسناک

 

موزه روان پزشکی گلور 

موزه روان پزشکی گلور در سال ۱۹۶۷ افتتاح شد.کسانی که از این موزه بازدید کرده اند ادعا می کنند که یک انرژی تاریک و شوم در آن آویزان است.

 

این موزه شامل آثار باستانی است که با دقت حفظ شده اند و در آن  شرایط شکنجه و غیرانسانی دیده می شود که در طول درمان برای بیماران مورد استفاده قرار می گرفته است.

 اخبارگوناگون,خبرهای گوناگون ,موزه عجیب و ترسناک
 
 اخبارگوناگون,خبرهای گوناگون ,موزه عجیب و ترسناک

 

موزه پزشکی سیریراج 

موزه پزشکی سیریراج در بانکوک مرگ های فجیع را به تصویر می کشد.

 

در اینجا می توانید بدن انسان را مانند معده مشاهده کنید که توسط قاتلان از بین رفته است ، نمایشگرهایی که اثر زخم های چاقو و گلوله و آثار مومیایی شده از یک آدمخوار بدنام تایلندی را نشان می دهد!

 اخبارگوناگون,خبرهای گوناگون ,موزه عجیب و ترسناک

 

موزه سایه ها 

موزه سایه ها به عنوان یکی از خسته کننده ترین و ترسناکترین موزه های جهان است.

 

این موزه واقع در یک ساختمان سه طبقه با بیش از هزاران اشیاء مرموز است که بازدیدکنندگان آن انواع مختلفی از تجربیات ماوراء الطبیعه را مشاهده می کنند.

 

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------