۱۰ چشمه آب‌گرم زیبا که ارزش یک بار دیدن را دارند + تصاویر اخبارگوناگون,خبرهای گوناگون ,چشمه آب‌گرم زیبا
چشمه‌های آب‌گرم زیبایی در سراسر جهان وجود دارند که هرکدام از آن‌ها ارزش یک بار دیدن را دارند. 

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، چشمه‌های آب‌گرم مدت‌های طولانی مورد توجه گردشگرانی قرار گرفته که به دنبال مکانی چشم نواز برای استراحت و درمان هستند.

 

سایت Parkdean Resorts نظرسنجی را در صفحه مجازی خود منتشر کرد تا بفهمد کدام چشمه‌های آب‌گرم بسیار چشم نواز هستند و مورد توجه مخاطبان شبکه‌های اجتماعی قرار می‌گیرند. نتیجه چه شد؟ لیستی از ۱۰ نقطه زیبا که بلافاصله به لیست گردشگران برای دیدن و لذت بردن اضافه شد.

 

در ادامه ۱۰ چشمه آب‌گرم برتر که ارزش اضافه شدن به لیست مکان‌های منتخب برای سفر را دارند معرفی شده اند:

 

آب‌گرم Blue Lagoon Geothermal Spa، ایسلند 

این چشمه یکی از مهم‌ترین مکان‌های زیبا در ایسلند است، بنابراین جای تعجبی ندارد که این مورد در رسانه‌های اجتماعی نیز مورد توجه قرار گرفته است. آب‌های زمین گرمایی فیروزه‌ای، فضای مه آلود و چشم انداز‌های زیبا از کوه همه این مکان را به یک مکان خیره کننده و یک نقطه داغ تبدیل کرده است. در واقع این چشمه اکنون یک مرکز آبگرم است.

 

 اخبارگوناگون,خبرهای گوناگون ,چشمه آب‌گرم زیبا

 

حمام Secechenyi، بوداپست، مجارستان 

حمام‌های گرمایی Széchenyi جزو بهترین مکان‌ها در بوداپست و مورد علاقه مردم است. این چشمه یکی از بزرگترین مجتمع‌های حمام در اروپا است که بازدیدکنندگان می‌توانند با آب تأمین شده از دو چشمه آب‌گرم، در استخر‌های بیرونی استراحت و شنا کرده و از تماشای مناظر خیره کننده شهر هنگام حضور در چشمه لذت ببرند.

 

 اخبارگوناگون,خبرهای گوناگون ,چشمه آب‌گرم زیبا

 

چشمه‌های آب‌گرم Mammoth، ایالات متحده آمریکا 

دریاچه‌های ماموت کالیفرنیا درست در لبه یک دهانه آتشفشانی باستانی واقع شده، به این معنی که حالا تعداد زیادی چشمه آب‌گرم و جوشان پیدا شده اند. برخی از این چشمه‌ها برای کسانی که می‌خواهند در مناطق محبوب از جمله آب‌گرم اسپرت تراورتن، استخر Whitmore و Rock Tub استراحت کنند، ایمن هستند. همچنین برخی از چشمه‌های آب‌گرم وجود دارد که نمی‌توان در آن رفت اما به لطف آبفشان‌ها و منافذ گازی که دارند مناظر خارق العاده‌ای به وجود آورده اند.

 

 اخبارگوناگون,خبرهای گوناگون ,چشمه آب‌گرم زیبا

 

آب‌گرم Hanmer، نیوزیلند 

شهر هانمر در جزیره‌ای در جنوب نیوزلند دارای برخی از چشمه‌های طبیعی نفسگیر است که توسط کوه‌های سر به فلک کشیده و جنگل‌های سرسبز احاطه شده اند. استخر‌های حرارتی Hanmer Springs و آب‌گرم جایی است که ۲۲ استخر حرارتی در فضای باز پیدا قرار دارد، اما گردشگران قبل از بازدید و تهیه بلیط، این مکان را باید رزرو کنند.

 

 اخبارگوناگون,خبرهای گوناگون ,چشمه آب‌گرم زیبا

 

ساحل Hot Water، نیوزیلند 

گردشگران در هنگام جزر و مد به سمت ساحل می‌روند و مقداری آب‌گرم را که از شن‌ها بلند می‌شود را خواهند دید. اغلب می‌توان بازدیدکنندگان را در حالی که چشمه‌های آب‌گرم خصوصی خود را بین شن و ماسه‌ها ساخته اند پیدا کرد.

 

 اخبارگوناگون,خبرهای گوناگون ,چشمه آب‌گرم زیبا

 

آب‌گرم Terme di Saturnia، ایتالیا 

درک اینکه چرا این چشمه‌های آب بندی مرتفع مورد توجه مردم در شبکه‌های اجتماعی قرار گرفته اند دشوار نیست، این چشمه به لطف بودن در حومه نفس گیر ایتالیا و وجود آب‌های فیروزه‌ای و فضای سرسبز خود معروف شده اند.

 

 اخبارگوناگون,خبرهای گوناگون ,چشمه آب‌گرم زیبا

 

مجموعه استخر Grutas Tolantono، مکزیک 

این استخر‌های آب‌گرم این فرصت را به گردشگران می‌دهد که در کنار کوه در چشمه استراحت کنند! گردشگران وقتی در چشمه هستند می‌توانند مناظر باشکوهی از جنگل‌های انبوه سبز و آبشار‌ها را در نظر داشته باشند. 

 

 اخبارگوناگون,خبرهای گوناگون ,چشمه آب‌گرم زیبا

 

چشمه‌های آب‌گرم Kinosaki، ژاپن

 شهر کوهستانی کینوساکی هفت حمام عمومی با چشمه آب گرم ارائه می‌دهد که می‌توان از آن‌ها دیدن کرد. گرمای چشمه‌های این شهر از فعالیت‌های آتشفشانی تأمین می‌شود، و به لطف رودخانه‌ای که از بید پوشیده شده، مناطق زیبایی برای کشف وجود دارد.

  

 اخبارگوناگون,خبرهای گوناگون ,چشمه آب‌گرم زیبا

 

مجموعه آب‌گرم Peninsula، استرالیا 

اولین چشمه‌های آب‌گرم طبیعی ویکتوریا به یک مرکز آبگرم روزانه تبدیل شده، بنابراین اگر گردشگران به دنبال استراحت باشند می‌توانند یک روز کاملا لوکس را در آنجا سپری کنند. این آب‌گرم در فاصله ۹۰ دقیقه‌ای با ملبورن واقع شده، استخر‌ها و حمام‌های خصوصی پر از آب‌های معدنی زمین گرمایی طبیعی است.

 

 اخبارگوناگون,خبرهای گوناگون ,چشمه آب‌گرم زیبا

 

حمام‌های Gellért، مجارستان 

مجموعه دیگری از حمام‌های حرارتی در بوداپست این آب‌گرم است. این مجموعه با معماری چشم نواز Art Nouveau که حمام‌ها را احاطه کرده مشهور است.

 

 اخبارگوناگون,خبرهای گوناگون ,چشمه آب‌گرم زیبا

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------