مردی که با کرونا وارد بیمارستان شد و با لهجه‌ای عجیب خارج شد اخبارگوناگون,خبرهای گوناگون ,ویروس کرونا
مردی از انگلستان که به ویروس کرونا مبتلا شده بود مجبور به بستری در بیمارستان شد، اما هنگام ترخیص متوجه شد با لهجه‌ای عجیب و غریب در حال صحبت کردن است. 

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان،  یک مرد انگلیسی ۴۶ ساله به نام «زاین اولدهم» پس از آلوده شدن به ویروس کرونا وارد بیمارستان شد و با لهجه‌ای عجیبی از آن خارج شد.

 

این حادثه به زمانی باز می‌گردد که این مرد به علت ابتلا به ویروس کرونا در بیمارستان بیستری می‌شود، اما ۶ هفته در بیهوشی به سر می‌برد و زمانی که هشیاری خود را به دست می‌آورد متوجه عوارض جانبی رنج آور این بیماری می‌شود از جمله لهجه عجیب او که ظاهراً اسکاتلندی بود.

 

او می‌گوید وقتی بهوش آمدم مثل یک دیوانه صحبت می‌کردم. با لهجه اسکاتلندی حرف می‌زدم و فقط می‌توانستم سرم را کمی حرکت دهم، زیرا فلج شده بودم. بازگشت من به زندگی فقط به خاطر روحیه مثبت به بهبودی و بازگشت به خانه بود. می‌خواستم قبل از کریسمس از بیمارستان مرخص شوم و در واقع این همان چیزی است که اتفاق افتاد و لهجه اسکاتلندی موقت ناپدید شد.

 

شیوع ویروس کرونا در انگلستان چندماه پس از پیدایش آن اوج گرفت و این کشور دو مرتبه مجبور به اجرای قرنطینه سراسری شد، اما پیدایش نسل جدید ویروس کرونا در این کشور با سرعت انتقال بیشتر موج بسیاری بالایی از ابتلا را رقم زده است به گونه‌ای هر روز حدود ۴۵ تا ۵۰ هزار نفر به این ویروس مبتلا شده و بیش از ۴۵۰ بیمار جان خود را از دست می‌دهند.

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------