اخبار ضد و نقیض از برکناری معاون سیاسی فرماندار شهریار به دلیل تبریک روز مهندس به میر حسین موسویاخبار,اخبار اجتماعی,ابوطالب فرنیاپور

فرماندار شهریار درباره آخرین نتیجه اتخاذ شده درباره ابوطالب فرنیاپور گفت: وی باید در یک فرصت کوتاه پست مسوولیتی خود در فرمانداری شهریار را ترک کند.

نورالله طاهری فرماندار شهرستان شهریار صبح امروز در گفت‌وگو با فارس، در خصوص تصمیم اتخاذ شده درباره معاون سیاسی انتظامی فرمانداری شهریار اظهار داشت: به جز بیانیه منتشر شده بنده و نامه عذرخواهی خود ایشان مابقی اخبار منتشر شده اظهار نظر و برداشت شخصی افراد بوده است و آخرین نتیجه اتخاذ شده این است که وی باید در یک فرصت کوتاه پست مسوولیتی خود در فرمانداری شهریار را ترک کند.

 

فرماندار شهرستان شهریار بیان داشت: در یک فرصت مناسب و بعد از انجام یک سری اقدامات مناسب و لازم، نفر پیشنهادی برای تصدی این پست اعلام می‌شود و در حال حاضر نیز ایشان بر سر کار نبوده و در مرخصی هستند و نتیجه نهایی این است که در آینده نزدیک جابه‌جا خواهند شد.

 

حجت‌الاسلام موسی سالمی امام جمعه شهریار ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه گفت: استاندار قول داده که موضوع به شیوه‌ای که دلخواه مردم است، حل شود و فرماندار نیز همین قول را تکرار کرده است و در این مدت ایشان در فرمانداری حضور نخواهد یافت و منتظر اقدام استاندار تهران و فرماندار شهریار هستیم.

 

سید حسین نقوی حسینی، عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با هشدار به استاندار تهران، از طرح موضوع با وزیر کشور خبر داده بود.

 

حجت الاسلام والمسلمین محمدرضا تویسرکانی نماینده ولی فقیه در سازمان بسیج مستضعفین نیز در واکنش به اقدام معاون سیاسی فرماندار شهریار حامیان فتنه را فاقد صلاحیت داشتن مسؤولیت در نظام اسلامی دانست.

 

تبریک ابوطالب فرنیاپور به میرحسین موسوی به مناسبت روز مهندس

اخبار,اخبار اجتماعی,ابوطالب فرنیاپور

 

استاندار تهران برکناری معاون فرماندار شهریار را تکذیب کرد

انوشیروان محسنی بندپی ایرنا گفت: اگر بنا باشد کسی وی را عزل کند آن شخص من هستم.

 

وی اعلام کرد: اقدامی برای برکناری معاون فرماندار شهریار انجام نداده ام و خبر های منتشر شده دروغ است.

 


مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------