آخرین اخبار جامعه


شمع معطر,دفتر های فانتزی,خرید دفتر های فانتزی

شمع معطر چیست و خرید دفتر های فانتزی خط دار از ناچو

خرید شمع و جوراب فانتری قیمت شمع معطر شمع معطر به عنوان یکی از کاربردی ترین محصولات گروه هنری ناچو می باشد. این محصول که از…


دو انتصاب در شهرداری تهران/ صادقی از مدیریت بحران رفتاخبار,اخبار اجتماعی,شهرداری تهران

شهردار تهران امروز رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران و سرپرست موسسه آموزش عالی علمی - کاربردی شهرداری را منصوب کرد.

به گزارش مهر، پیروز حناچی در حکمی «رضا کرمی» را به سمت رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران منصوب کرد.

 

در متن حکم شهردار تهران خطاب به کرمی آمده است:

«نظر به تعهد، شایستگی و تجارب جناب عالی به موجب این حکم شما را به عنوان «رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران» منصوب می‌کنم.

 

انتظار می‌رود مجموعه سیاست‌ها، فعالیت‌ها و اقدامات حوزه تصدی خود را براساس برنامه‌های اعلام‌شده و با تاکید بر سه اصل پیشگیری، ایمنی و مدیریت بحران و هماهنگی و تعامل سازنده با ارگان‌ها و سازمان‌های ذیربط و ارتقا سطح آموزش و مشارکت شهروندان تنظیم و عمل نمائید.

 

توفیقات روزافزون جناب عالی را در ایفای کامل مسئولیت و در راستای تحقق شعار "تهران، شهری برای همه" از خداوند منان مسالت دارم.»

 

پیش از این احمد صادقی مسئولیت سازمان پیشگیری و مدیریت بحران را برعهده داشت.

 

همچنین شهردار تهران در حکم دیگری سیدرحیم ابوالحسنی را به سمت سرپرست مؤسسه آموزش عالی علمی - کاربردی شهرداری تهران منصوب کرد.

 

در متن حکم ابوالحسنی آمده است:

 

با عنایت به ماده ۱۲ اساسنامه مؤسسه آموزش عالی علمی-کابردی شهرداری تهران و با توجه به سوابق جنابعالی، به موجب این حکم شما را به سمت سرپرست مؤسسه آموزش عالی علمی - کاربردی شهرداری تهران منصوب می‌نمایم.

 

امید است با همکاری دانشگاه‌های برتر کشور و برنامه ریزی دقیق و نیازسنجی آموزشی و کاربردی، در ارتقای سطح علمی پرسنل شهرداری تهران تأثیرگذار باشید.

 

توفیقات روزافزون جنابعالی را در ایفای کامل مسئولیت محوله از خداوند متعال خواستارم.

 


مطالب پیشنهادی,وبگردی

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------