آخرین مهلت ثبت نام در آزمون استخدامی بخش خصوصی اعلام شداخبار,اخبار اجتماعی,آزمون استخدامی
داوطلبان آزمون استخدامی بخش خصوصی تا فردا برای ثبت‌نام مهلت دارند.

به گزارش فارس، محمد حسین قمری دبیر آزمون استخدام بخش خصوصی اعلام کرد: امکان تمدید برای داوطلبان استخدامی در آزمون بخش خصوصی وجود ندارد.

 

قمری با اشاره به اینکه اطلاع رسانی در زمینه ثبت نام و حضور در آزمون استخدامی بخش خصوصی بارها و از طرق مختلف انجام شده است گفت: به اطلاع تمامی افراد جویای کار، متقاضیان فرصت‌های شغی بهتر، دانشجویان و افراد متخصص می‌رساند نظر به اتمام قطعی مهلت ثبت‌نام سومین آزمون استخدام بخش خصوصی در تاریخ 14 مهرماه هیچ گونه تمدیدی جدیدی برای ثبت نام در آزمون وجود ندارد و بخش ثبت نام سایت بعد از این تاریخ غیر فعال می شود.

 

دبیر سومین آزمون استخدام بخش خصوصی با اشاره به ورزهای پایانی مهلت ثبت نام از متقاضیان جویای کار خواست که هرچه زودتر برای ثبت نام اقدام کنند.

 

وی افزود: در سومین آزمون استخدام بخش خصوصی بیش از 1750 شرکت دانش‌بنیان، تجاری، صنعتی و فناور اقدام به شناسایی و جذب نیروی انسانی مورد نیاز خود خواهند کرد و پیش‌بینی می‌شود در آزمون امسال بیش از 10000 فرصت شغلی ایجاد شود.

 

قمری اظهار داشت: در آزمون امسال 203 عنوان شغلی در هشت گروه شغلی وجود دارد که داوطلبان می‌توانند برای احراز این مشاغل، توانایی‌ها، تخصص و شایستگی‌های خود را به نمایندگان شرکت‌های متقاضی عرضه کنند.

 

بر اساس این گزارش، نظر به عدم تمدید مهلت ثبت‌نام و ترافیک بالای سایت در ساعات پایانی مهلت باقی‌مانده، شایسته است متقاضیان حضور در آزمون استخدام تا پایان وقت اداری 14 مهرماه از طریق لینک https://inre.ir/register/step1 اقدام کنند.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------