آخرین اخبار جامعه


مولتی ‌کافه,محصولات مولتی ‌کافه

مولتی‌کافه از توسعه سبد محصولی خود خبر داد

مولتی ‌کافه تنها تولیدکننده قهوه کشور در مسیر تغییر مولتی‌کافه از توسعه سبد محصولی خود خبر داد مولتی‌کافه، تنها تولیدکننده…


«سیدمجید بنی فاطمه» از مداحی منع شد/ محسن طاهری در دبی بستری شداخبار,اخبار اجتماعی,سیدمجید بنی فاطمه
مداح مطرح اهل‌بیت (ع) با انتشار اطلاعیه‌ای از توصیه پزشکان برای نخواندن تا حداقل ماه رمضان خبر داد.

به گزارش ایلنا، متن اطلاعیه‌ سیدمجید بنی فاطمه در صفحه اینستاگرامش به شرح زیر است:

 

محضر شریف برادران و خواهران بزرگوارم.

 

در آستانه ماه بارش رحمت الهی، روز‌های بندگی و شب‌های عبادت، ماه عزیز رجب هستیم. فرصتی که پاکان مشتاقانه در انتظار آن هستند و بزرگان ما، مؤکدترین سفارشات را به از دست ندادن این فرصت ملکوتی داشته‌اند. امسال، اما برای حقیر، این بهار معنوی هم‌راه با تقدیری دیگر هم شده و قرین الطاف دیگری است.

 

از آن‌جا که بر اساس فرمایش شریفِ «الرفیق ثم الطریق» اقتضای آدابِ مقدسِ خدمت در آستان مقدس حضرات آل الله علیهم صلوات الله همدلی و هم‌سفرگی با همراهان است، خود را موظف می‌دانم به محضر عزیزانی که سال هاست در این مسیر نورانی رفیق صراط و شریک توسلاتِ هم هستیم عرضه بدارم: به‌خاطر ملاحظه‌ای که پزشکان محترم در مورد شرایط جهازِ صوتی و حنجره حقیر داشتند و توصیه اکید ایشان، ناچارم تا مدتی (اقلاً تا ماه مبارک رمضان) از نعمتِ «خواندن» محروم باشم. البته که هم‌ایشان به این توصیه افزوده‌اند که ان شاءالله جای نگرانی نیست و با این پرهیز و عملیاتِ درمانیِ تجویز شده مشکلاتِ موجود مرتفع خواهد شد، اما این بدان معنا نیست که از دعای مخصوصِ هم‌نفسانم در این وادی بی‌نیاز باشم و مثل همیشه بسیار محتاج همین دعا‌ها هستم.

 

باید اضافه کنم که به‌رغم منعِ مُتِرَتِّب بر خواندن بنده، هیأت مبارکه ریحانةالحسین علیهاالسلام کما فی‌السابق در مناسبت‌های بزرگ پیش‌رو، با قوت سابق، دایر خواهد بود و مراسمات با تشریک مساعی حضراتِ خادمینِ اهل‌بیت علیهم‌السلام و ستایش‌گران ارجمند و حضور حقیر برگزار خواهد شد.

 

همان‌طور که به عرض شریفتان رسید، بدون هیچ مبالغه‌ای حقیر این پیش‌آمد را نیز مصداقِ بنده‌نوازیِ موالیان و اجدادِ کریمم می‌دانم. آنان که الطافِ بی‌شمارشان دائماً، سلباً و ایجاباً مشمول همه ما، مخصوصاً مثل بنده‌ای بوده و ان شاءالله خواهد بود و حقیقتاً مثل همیشه مشتاقِ حلولِ بهارِ معنوی و زیارت رفقای هم‌سفره در توسلات پیش‌رو هستم. از وقتی که برای این عریضه گذاشتید، بی‌نهایت ممنونم، رجاء واثق دارم سهمم از خوانِ دعای مؤمنین و مؤمنات، با دیدن این تقاضانامه دعا، بیش از پیش خواهد بود.

 

"محسن طاهری" مداح، به دلیل ابتلا به کرونا در دوبی بستری شد

فارس نوشت: محسن طاهری، مدیرعامل سابق خانه مداحان و یکی از ذاکران پیشکسوت اهل بیت (ع) که به کشورهای مختلف سفر کرده بود، روز گذشته پس از ورود به فرودگاه امارات و بعد از معاینات پزشکی معمول در فرودگاه این کشور عربی به دلیل تب بالا، مشکوک به ویروس کرونا تشخیص داده و بستری شد.

 

این مداح اهل بیت (ع) هم‌اکنون در بیمارستان شیخ راشد شهر دبی بستری است.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

سایر خبرهای داغ    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------