آخرین اخبار جامعه


اخبار,اخبار اجتماعی

چهار داماد رامشیری بازداشت شدند

دادستان رامشیر از بازداشت چهار داماد که قصد برگزاری مراسم عروسی را داشتند در مقابل یکی از آرایشگاه های زنانه این شهر به دلیل…


مجازات قصاص در انتظار عوامل تهیه و توزیع الکل سمی در خوزستاناخبار,اخبار جدید,اخبار
معاون دادستان اهواز با اشاره به بازداشت ۲۷ نفر در ارتباط با تهیه و توزیع مشروبات الکلی تقلبی گفت: تمام عوامل تهیه و توزیع الکل سمی به لحاظ علم و آگاهی آنها از کشنده بودن الکل متانول تحت عنوان ارتکاب قتل عمد تحت پیگرد قانونی قرار می‌گیرند.

علی بیرانوند پنجشنبه در گفت وگو با ایرنا اظهار داشت: دادستانی اهواز ضمن دستور به تمام ضابطان، برای شناسایی و جلب عوامل تهیه و ‌توزیع الکل سمی، با جدیت و سرعت در حال تحقیق از متهمان بازداشت شده است.

 

وی افزود: تا کنون ۲۷ نفر در زمینه تهیه و توزیع این الکل های سمی بازداشت موقت شده ضمن اینکه از توزیع حدود ۳۰ هزار لیتر الکل سمی به مصرف کنندگان هم جلوگیری شده است.

 

بیرانوند تاکید کرد: چند متهم دیگر که نقش اصلی در این موضوع دارند نیز شناسایی و تحت تعقیب هستند که به زودی دستگیر خواهند شد.

 

وی نسبت به سمی بودن الکل‌های دست سازی که در اختیار مصرف کنندگان قرار می‌گیرد، هشدار داد و افزود: این الکل سمی و به شدت کشنده است و متاسفانه تا کنون باعث مرگ ۴۷ نفر و مراجعه بیش از ۵۰۰ نفر به بیمارستان‌های استان شده است.

 

بیرانوند در ادامه از مردم خوزستان درخواست کرد: با نظارت کامل بر رفتار فرزندان خود از مصرف اینگونه الکل‌ها که از نظر شرع و قانون هم حرام و جرم است جلوگیری کنند.

 

بر اساس این گزارش، معاون دادستان اهواز پیش از این اعلام کرده بود: خطر مشروبات الکلی تقلبی سمی هنوز در اهواز رفع نشده و خانواده‌ها باید مراقبت کنند تا فرزندانشان به هیچ وجه از این مشروبات استفاده نکنند.

 

به گفته وی معلوم نیست چقدر از این الکل‌ها در بازار توزیع شده است اما آمار مراجعات به بیمارستان نشان می‌دهد برخی افراد بی‌اعتنا به هشدارها همچنان از این الکل‌ها مصرف میکنند.

 

بیرانوند پیش از این تعداد بازداشتی‌های مرتبط با الکل تقلبی را ۱۷ نفر اعلام کرده بود.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

سایر خبرهای داغ    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------