X

برگزاری جلسه فوق‌العاده ستاد مبارزه با کرونا استان تهران به ریاست جهانگیریاخبار,اخبار اجتماعی,جلسه فوق‌العاده ستاد مبارزه با کرونا استان تهران
جلسه فوق العاده ستاد مبارزه با کرونای استان تهران به ریاست جهانگیری، معاون اول رییس جمهور برگزار شد.

به گزارش ایسنا، این جلسه با حضور استاندار تهران، شهردار تهران و زالی رییس ستاد مبارزه با کرونا استان تهران در محل استانداری تهران تشکیل شده است تا آخرین اقدامات و تصمیمات درخصوص کرونا ویروس در سطح استان تهران مورد ارزیابی قرار گیرد.

در ادامه این جلسه انوشیروان محسنی بندپی، استاندار تهران با اشاره به رشد بیماری کرونا گفت: عدم تردد و مسافرت غیرضروری باید توسط مردم جدی گرفته شود تا به قطع زنجیره این بیماری کمک کند.


وی افزود: در حال حاضر ۳۵۰۰ بیمار کرونایی  بستری در بیمارستان‌های دولتی و ۴۰۰ بیمار در بیمارستان بقیه الله داریم که از این تعداد ۶۰۰ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بستری هستند. 


استاندار تهران با اشاره به دو نظریه جهت مقابله با این بیماری عنوان کرد: هر چه درک جامعه از خطرات این بیماری افزایش پیدا کند در کاهش شیوع، اثرات مثبتی دارد ضمن اینکه باید پشتیبانی از دانشگاه‌های علوم پزشکی صورت گیرد و مشوق‌هایی برای کادر درمانی لحاظ شود.


وی تاکید کرد: باید کنترل‌های بیشتری لحاظ شود تا بتوانیم چرخه انتقال بیماری را متوقف کنیم از این رو علاوه بر تب سنجی در مبادی ورودی شهرها باید اقدامات دیگری به تناسب وضعیت هر استان درنظر گرفته شود.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------