آخرین اخبار جامعه


اخبار اجتماعی ,خبرهای اجتماعی,سفر

۷۰ توصیه سفر را با دلیل بخوانید/ارجحیت چادر به اقامتگاه غیرمجاز

وزارت میراث فرهنگی آموزش‌های عمومی سفر در شرایط کرونا را در قالب ۷۰ توصیه منتشر کرده در این دستورالعمل آمده اقامت در چادر به…


واکنش تعزیرات به قتل عام جوجه‎های یک روزه/ اسفنانی: قیمت مرغ افزایش پیدا کند، ورود می‌کنیماخبار,اخبار اجتماعی,مدیرکل تعزیرات حکومتی استان تهران
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان تهران درباره موضوع زنده به گور کردن جوجه‌های یک روزه توضیحاتی داد.

محمد علی اسفنانی مدیرکل تعزیرات حکومتی استان تهران در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران، درباره زنده به گور کردن جوجه‌های یک روزه، گفت: مصداق بارز تخلف برای ورود تعزیرات و رسیدگی به موضوع وجود ندارد.

 

وی با بیان اینکه باید جهاد کشاورزی و اداره پشتیبانی امور دام به این موضوع ورود کنند، افزود: ممکن است این اقدام علت‌های مختلفی داشته باشد، لذا تعزیرات برای علت یابی این مسئله صلاحیت ورود به موضوع را ندارد.

 

اسنفانی تاکید کرد: در صورت افزایش قیمت جوجه یک روزه و گوشت مرغ، بازرسان سازمان تعزیرات حکومتی به موضوع ورود خواهند کرد.

 

وی افزود: سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولید کنندگان، قیمت تمام شده اقلام مصرفی در بازار را تعیین می‌کند، اگر در آینده قیمت مرغ و یا جوجه یک روزه افزایش یابد، تعزیرات به عنوان متولی برخورد با گرانفروشی به بحث افزایش قیمت در پی جوجه کشی ورود خواهد کرد.

 

مدیر کل تعزیرات حکومتی استان تهران در پاسخ به این سوال که این سازمان تا چه زمانی منتظر افزایش قیمت مرغ خواهد ماند تا به بحث معدوم شدن جوجه‌های یک روزه ورود کند؟ تصریح کرد: اینکه قیمت مرغ در چه زمانی افزایش پیدا می‌کند نامشخص است، به محض مشاهده هرگونه افزایش قیمتی به موضوع گرانفروشی ورود خواهیم کرد و در آن صورت یکی از مولفه‌های رسیدگی ما به این موضوع بحث معدوم سازی جوجه‌های یک روزه خواهد بود.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------