آخرین اخبار جامعه


اخباراقتصادی ,خبرهای اقتصادی, زالی

آخرین وضعیت کرونا در تهران از زبان زالی

فرمانده ستاد مقابله با کرونا ویروس در کلانشهرتهران در آستانه تغییر الگوی کاری ادارات به کارمندان توصیه کرد که فاصله گذاری…


دستگیری دو عامل کری خوانی و قدرت نمایی در فضای مجازیاخبار,اخبار اجتماعی
رئیس پلیس امنیت عمومی پایتخت، از دستگیری ۲ تن از عاملان انتشار کلیپ و تصاویر رجز خوانی و قدرت نمایی در فضای مجازی خبر داد.

به گزارش مهر، سردار علی ذوالقدری، گفت: در پی رجز خوانی و تهدید در فضای مجازی از سوی تعدادی از اراذل و اوباش منطقه شهرری که با گذاشتن استوری و انتشار فایل‌های صوتی و کلیپ‌های تصویری در صدد کری خوانی و ابراز قدرت و دعوت به دعوا و نزاع دسته جمعی بودند، بررسی موضوع در دستور کار تیمی از مأموران عملیات پلیس امنیت عمومی قرار گرفت.

 

وی افزود: تحقیقات اولیه نشان از این داشت با قدرت نمایی آنها تعدادی از هوا خواهان و نوچه‌های این افراد با ذوق زدگی به حمایت از این افراد پرداخته به نحوی که سبب ایجاد نا امنی و رعب و وحشت در بین اقشار عموم مردم شده اند.

 

این مقام ارشد انتظامی تصریح کرد: در رصدهای اطلاعاتی مأموران این پلیس مخفیگاه ۲ تن از عاملان اصلی این کری خوانی مجازی در حوالی شهرک شهید باقری در غرب تهران شناسایی و پس از هماهنگی با مقام قضائی بامداد روز گذشته هشتم اردیبهشت ماه تیمی از مأموران این پلیس به مخفیگاه متهمان اعزام و در یک عملیات پلیسی موفق شدند هر دو متهم را دستگیر کنند.

 

وی در ادامه با بیان اینکه متهمان با خودرو پلاک جعلی نظم عمومی را بر هم می‌زدند، تصریح کرد: در بازرسی از مخفیگاه متهمان یک قبضه سلاح گرم، ۹ عدد فشنگ سلاح شکاری ،۷ قبضه سلاح سرد، دستبند و سایر ادوات نزاع خیابانی کشف شد.

 

رئیس پلیس امنیت عمومی پایتخت با اشاره به اینکه متهمان برای سیر مراحل قضائی به دادسرا معرفی شدند، خاطرنشان کرد: پلیس اجازه قدرت نمایی و اخلال در نظم عمومی به هیچ فردی نخواهد داد و با هماهنگی مراجع قضائی با اخلال گران و افراد خاطی برابر قانون برخورد خواهد کرد.

 

سردار ذوالقدری از شهروندان خواست در صورت مشاهده این نوع فعالیت‌ها و بر هم زدن نظم عمومی در شهر و ایجاد رعب و وحشت در سطح جامعه پلیس را در جریان قرار دهند.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------