آخرین اخبار جامعه


اخبار اجتماعی ,خبرهای اجتماعی,حج عمره

حج عمره و زیارت همچنان تعطیل است/ مساجد در عربستان بازگشایی شدند

رسانه های خارجی از بازگشایی مساجد در عربستان سعودی و تداوم ممنوعیت حج عمره و زیارت در این کشور خبر دادند. به گزارش مهر به…


توضیح داماد نجفی درباره دیه میترا استاد/ این مبلغ را از همسرشان و دوستان نزدیکشان قرض گرفتنداخبار,اخبار اجتماعی,داماد نجفی
شاهد ببری، داماد محمدعلی نجفی، شهردار سابق تهران درباره دادگاه اخیر او و پرداخت دیه به خانواده میترا استاد توضیحاتی ارائه کرد.

به گزارش دیده بان ایران، شاهد ببری، داماد محمدعلی نجفی، شهردار سابق تهران درباره دادگاه اخیر او و پرداخت دیه به خانواده میترا استاد توضیحاتی ارائه کرد.

 

او در توئیتر خود نوشت: 

در مورد جلسه دادگاه نجفی یکسری مسائل مطرح شده که لازم دیدم به عنوان یک شخص مطلع توضیحاتی خدمت دوستان شرح بدم، مسئله‌ای که بیشتر به آن پرداخته شده مبلغ ۱۰ میلیاردی بابت دریافت رضایت از اولیای‌دم بود که نماینده دادستان گفتن می‌شد با این مبلغ نیمی از زندانیان رجایی شهر را آزاد کرد.

 

در خصوص چگونگی تامین این مبلغ گزاف که شامل مهریه سنگین (۱۳۶۲ سکه بهار آزادی) + مبلغی برای فرزند مرحومه می‌شد، باید بگم که شخص دکتر نجفی با نمره A+ از بهترین دانشگاه آمریکا حتما از سطح مالی خانوادگی نسبتا خوبی از پیش از انقلاب برخوردار بودند.

 

و با وجود همسرشان (سرور تابشیان) در شرایط مطلوب‌تری از نظر مالی قرار گرفتند. باید این نکته را هم یادآور بشم که هر دو این عزیزان کار کردند و اکنون بازنشسته هستند و به داشته‌های خود که به واسطه خانواده های خود داشتند بسنده نکردند ولی با همه این موارد اگر بزرگواری و عشق واقعی بین نجفی و سرکار خانم تابشیان وجود نداشت شخص دکتر نجفی در تامین این مبلغ به تنهایی عاجز بودند. در این میان نباید فراموش کنیم کمک دوستانی که به ایشان قرض دادند و بدون از خود گذشتگی همسر ایشان به هیچ وجه این مبلغ پرداخت نمی‌شد.

 

و اکنون هم در حال پرداخت بدهی‌های خود به همه عزیزانی که در سخت‌ترین شرایط کمک حال ایشان بودند؛ هستند.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

سایر خبرهای داغ    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------