استمرار هوای غبارآلود در اصفهان تا هفته آینده/ آسمان ابری همراه با وزش باد برای استان تهراناخبار,اخبار اجتماعی,آب و هوای اصفهان
کارشناس اداره پیش‌بینی هواشناسی گفت: پایداری جو تا اواسط هفته پیش رو در سطح استان اصفهان ادامه خواهد داشت و شرایط برای غبار صبحگاهی و کاهش موقت کیفیت هوا فراهم است.

حجت‌الله علی عسگریان در گفت وگو با ایمنا اظهار کرد: نقشه‌های هواشناسی بیانگر جوی پایدار در سطح استان اصفهان است و امروز آسمان بسیاری از مناطق صاف تا کمی ابری و در نیمه غربی استان افزایش ابر و گاهی وزش باد پیش‌بینی می‌شود.

 

وی با بیان اینکه غبار صبحگاهی و کاهش موقت کیفیت هوا در مناطق مرکزی اصفهان دور از انتظار نیست، افزود: شرایط پایداری جو تا اواسط هفته پیش رو در استان اصفهان حاکم خواهد بود و پدیده آب و هوایی خاصی در این مدت شاهد نخواهیم بود.

 

علی عسگریان با بیان اینکه دمای هوا در ۲۴ ساعت آینده تغییر محسوسی ندارد، گفت: بیشینه دما در کلانشهر اصفهان امروز به ۲۵ درجه سانتی‌گراد بالای صفر و کمینه دما صبح فردا به سه درجه سانتی‌گراد بالای صفر می‌رسد.

 

کارشناس اداره پیش‌بینی هواشناسی استان اصفهان اضافه کرد: در این بازه چوپانان با دمای ۲۹ درجه سانتی گراد بالای صفر و بوئین و میاندشت با دمای ۲ درجه سانتی‌گراد زیر صفر به ترتیب گرم‌ترین و سردترین مناطق استان پیش‌بینی می‌شود.

 

آسمان ابری همراه با وزش باد برای استان تهران

ایرنا نوشت: براساس بررسی داده‌ها و نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی، با استقرار جوی نسبتا پایدار بر روی استان، در مناطق شهری و پرتردد، در ساعات شب و ابتدای روز، گاهی انباشت آلاینده‌ها و کاهش کیفیت هوا مورد انتظار است.

 

این گزارش می افزاید: از ظهر یکشنبه با کاهش نسبی پایداری جو، کاهش نسبی غلظت آلاینده‌ها پیش‌بینی می‌شود.

 

بیشینه و کمینه دمای هوای پایتخت در روزهای پنجشنبه(۲۴ و ۱۲)، جمعه(۲۳ و ۱۲)، شنبه(۲۳ و ۱۲)، یکشنبه(۲۴ و۱۳) و دوشنبه(۲۵ و۱۳) پیش‌بینی می‌شود.

 

فرودگاه امام خمینی (ره) و ورامین با ۲۶ درجه و فیروزکوه با منفی ۲ درجه سانتی گراد به ترتیب گرم‌ترین و سردترین نقاط استان طی ۲۴ ساعت گذشته بود.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

سایر خبرهای داغ    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------