ماجرای کلیپ دستگیری دختر جوان توسط مامور پلیس در دشتستان چیست؟دستگیری دختر جوان توسط مامور پلیس،اخبار اجتماعی،خبرهای اجتماعی
چند روزی است که کلیپی از دستگیری یک دختر جوان توسط مردی در یکی از خیابان‌های شهر برازجان از توابع شهرستان دشتستان واقع در استان بوشهر در فضای مجازی باز نشر می‌شود.

به گزارش ایسنا، فرمانده انتظامی شهرستان دشتستان در این باره عنوان کرد: متاسفانه فیلمی در فضای مجازی منتشر شده و این دستگیری را به پلیس منتسب کرده، در حالی که  پلیس هیچ نقشی در این دستگیری نداشته است.

 

سرهنگ آراوند در پی انتشار کلیپی در شبکه های اجتماعی مبنی بر دستگیری دختر جوان توسط مامور پلیس گفت: مرد میانسالی که اقدام به دستگیری خانم جوان نموده، شاکی خصوصی وی بوده که پس از صدور حکم جلب سیار از سوی مقام قضائی، به دلیل عدم آگاهی با قوانین شخصا و بدون هماهنگی با پلیس، اقدام به دستگیری این خانم نموده است.

 

وی افزود: این مرد جوان به دلیل رفتار نامناسب و خلاف شرع، توسط پلیس دستگیر شده و پس از تشکیل پرونده به همراه خانم جوان در اختیار مقام قضائی قرار گرفتند. 

 

سرهنگ آراوند ادامه داد: متاسفانه فیلمی توسط افرادی در فضای مجازی منتشر و این دستگیری را به پلیس منتسب کرده است، در حالی که پلیس هیچ نقشی در این دستگیری نداشته و با چنین اتفاقاتی برخورد قانونی خواهد کرد.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------