آخرین اخبار جامعه


اخبار اجتماعی ,خبرهای اجتماعی,بازنشستگان

پرداخت پاداش بازنشستگان و فرهنگیان از هفته آینده

رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: از هفته آینده پاداش بازنشستگی بازنشستگان و فرهنگیان با اختصاص منابع مالی و علی‌رغم کاهش…


28 کانون بوی نامطبوع در جنوب تهران شناسایی شداخبار,اخباراجتماعی,محمدرستگاری

معاون پایش و نظارت اداره کل محیط زیست استان تهران گفت: 28 کانون انتشار بوی نامطبوع در جنوب تهران و محدوده فرودگاه‌ بین‌المللی شناسایی شده است.

به گزارش فارس، محمد رستگاری معاون پایش و نظارت اداره کل محیط زیست استان تهران در کارگروه کاهش آلودگی هوای تهران اظهار داشت: 28 کانون درخصوص انتشار بوی نامطبوع در جنوب تهران شناسایی شده است و چند کانون آن منشا بسیاری از بوهای نامطبوع تهران است. 135 واحد را تاکنون شناسایی کرده‌‌ایم و وضعیت زیست محیطی دامداری‌های مشکلات حدی در این خصوص ایجاد کرده است.

وی گفت: از نزدیک‌ترین واحد دام‌گستر در جنوب تهران به بزرگراه 1500 متر فاصله است و در ضلع شرقی اتوبان قرار گرفته است.

رستگاری ادامه داد: یکی دیگر از مشکلات تخلیه و رهاسازی فاضلاب دام است و همینطور رهاسازی پسماندها و کمبود فضای سبز که اگر به این موارد توجه ویژه‌ای نشود همچنان بوی نامطبوع در محدوده جنوب تهران و فرودگاه بین‌المللی وجود خواهد داشت.

معاون پایش و نظارت اداره کل محیط زیست استان تهران ادامه داد: دپو غیراصولی فضولات دامی در فضای باز یکی دیگر از موارد بوی نامطبوع در این محدوده است که باید هرچه سریعتر نسبت به رفع آن اقدام شود.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------