فراخوان کمک فوی برای زنده ماندن کودک 8 سالهاخبار,اخباراجتماعی,دست یاری

کودک 8 ساله ساکن شمال کشورمان یک سال پیش بدلیل تومور مغزی در شهرستان رشت مورد عمل جراحی  قرار می گیرد و بهبودی خوبی حاصل میشود.

متاسفانه اخیراً پس از شکایت فراوان از سردردهای شدید توسط کودک،  والدینشان مجدداً به دکتر معالج کودکشان مراجعه می کنند و پس از انجام آزمایشات مختلف، سی تی اسکن و ام ار آی معلوم میشود که تومور مغزی  دیگری در سر این کودک رشد کرده است، پزشک معالجش اعلام می دارد که بایستی در تهران و به صورت فوری تحت عمل جراحی قرار گیرد ، در غیر اینصورت متاسفانه کودک خردسال از بین خواهد رفت.

حال بدلیل امکانات خاصی که در این عمل جراحی نیاز است برای عمل جراحی از این نوع ، هزینه های زیادی بالغ بر 50میلیون تومان نیاز می باشد.

تا به امروز  پدرش مبلغی را از طریق اقوام و بستگان تهیه نموده و همچنین برای دریافت کمک به این موسسه  مراجعه کرده است.

پدر این کودک بیمار، کارگر روز مزد در شهر کوچک خودشان در شمال می باشد که به سختی هزینه های روزانه اش را تامین می نماید.

حال در نظر داریم مبلغ 10 میلیون تومان توسط شما بزرگواران و خیرین گرامی تهیه و در اختیار این خانواده جهت کمک به عمل جراحی و ادامه زندگی این کودک معصوم قرار دهیم.

لذا از عموم هموطنان بزرگوار، خیرین ونیکوکاران عزیز تقاضامندیم جهت کمک به این کودک و خانواده نیازمند و آبرو دار، نسبت به واریز مبالغ کمک های نقدی خود به شماره کارت 5022291900030667 نزد بانک پاسارگاد بنام موسسه خیریه حامیان مهرحکیم تهران (آذری سابق) و یا با شماره گیری کد #26*2*0*724* مستقیماً اقدام نمایند .

 

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

سایر خبرهای داغ    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------