آخرین اخبار جامعه

افت آموزش در مدارس دولتی,اخبار اجتماعی ,خبرهای اجتماعی

افت آموزش در مدارس دولتی؛ «برای ثبت‌نام در مدارس غیردولتی صف بسته‌اند»/ کنکور باز هم تغییر می‌کند؟

به گزارش خبرآنلاین,روش سنجش و پذیرش دانش‌آموزان برای ورود به دانشگاه‌ها یکی دو سالی هست که یا تغییر می‌کند یا همیشه در…

کنایه حناچی به زاکانی: می‌‌‌خواهند در پارک قیطریه مسجد بسازند که بگویند ما خیلی دیندار هستیم!اخبار،اخبار جدید،اخبار روز
پیروز حناچی شهردار سابق تهران نوشت: مسجدسازی کار مردم است و شهرداری باید این کار را تسهیل کند. کسی که چنین هزینه‌‌‌ای را بر مدیریت شهر و کشور تحمیل می‌کند و بر این ایده یعنی ساخت مسجد در قیطریه اصرار می‌کند، می‌‌‌خواهد بگوید ما خیلی دیندار هستیم و همه هزینه‌‌‌ها را تقبل می‌‌‌کنیم.

به گزارشش دنیای اقتصاد، پیروز حناچی شهردار سابق تهران نوشت: اساسا مشکل اصلی در مدیریت شهرداری تهران، «خروج از اولویت‌‌‌های شهر و نیازهای مردم پایتخت» است؛ آنها که می‌‌‌خواهند در پارک قیطریه مسجد بسازند آلودگی هوای تهران، ترافیک و کاهش فضای سبز شهری را نادیده گرفته و می‌‌‌خواهند به جای دیگری پیام دهند که ما آدم‌‌‌های معتقدی هستیم.

 

شهرداری اکنون دنبال ماموریت دیگری غیر از مسوولیت‌‌‌های خودش است. مهم‌ترین مساله در مدیریت شهری منابع درآمدی است. این دست ساخت‌‌‌وسازها نه‌‌‌تنها درآمدی برای شهر ندارد، بلکه باید برای ساخت و مدیریت و نگهداری آنها هزینه‌‌‌هایی نیز از منابع شهرداری صورت گیرد.

 

مسجدسازی کار مردم است و شهرداری باید این کار را تسهیل کند. کسی که چنین هزینه‌‌‌ای را بر مدیریت شهر و کشور تحمیل می‌کند و بر این ایده یعنی ساخت مسجد در قیطریه اصرار می‌کند، می‌‌‌خواهد بگوید ما خیلی دیندار هستیم و همه هزینه‌‌‌ها را تقبل می‌‌‌کنیم.

 

کالا ها و خدمات منتخب

    تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    سایر خبرهای داغ

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------