انتظار طولانی ۴۲۰۰۰ بازنشسته فرهنگی/امیدواریم قسط سوم پاداش پایان خدمت تا آخر شهریور پرداخت شود اخبار اجتماعی ,خبرهای اجتماعی,بازنشستگان فرهنگی
بازنشستگان فرهنگی در انتظار دریافت پاداش پایان خدمت خود هستند که تا همین حالا هم به اندازه کافی عقب افتاده‌است. 

به گزارش ایلنا، ۴۲ هزار بازنشسته فرهنگی ۹۶، در انتظار دریافت قسط سوم پاداش پایان خدمت خود هستند.

 

این بازنشستگان ابراز امیدواری می‌کنند بعد از ماه‌ها انتظار و بلاتکلیفی، این معوقات قبل از پایان شهریور پرداخت شود.

 

آنها می‌گویند: اول قرار نبود پاداش پایان خدمت را قسطی بپردازند؛ بعد هزار دلیل و بهانه آوردند و پرداخت را قسطی کردند؛ حالا هم هنوز قسط سوم را نگرفته‌ایم و نگرانیم که نکند بیش از این تاخیر کنند و باز هم تا پایان شهریور نپردازند.

 

یکی از این بازنشستگان با بیان اینکه در ماه‌های اخیر ارزش داشته‌های ریالی مردم به یک سوم رسیده، گفت: بازنشسته‌ها جزو کم‌درآمدترین‌ها هستند؛ همه‌ی امید ما بازنشستگان به همین پاداش پایان خدمت است که بتوانیم با آن فرزندانمان را به خانه بخت بفرستیم یا برای خودمان بعد سال‌ها تحصیل و گچ تخته خوردن، سرپناه جور کنیم؛ قرار باشد اینهمه تاخیر کنند، این چندرغاز پاداش، دیگر به هیچ دردی نخواهد خورد؛ کمااینکه اگر به موقع می‌پرداختند می‌توانستیم با پولش هزار کار بکنیم که امروز بعد از گذشت شش ماه دیگر نمی‌توانیم.

 

این بازنشستگان می‌گویند: اگر تا آخر شهریور معوقات ما را نپردازند، از همه کانال‌های ممکن صدای خود را به گوش مسئولان خواهیم رساند.

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------