افزایش تعداد مراکز معاینه فنی در پایتخت اخبار اجتماعی ,خبرهای اجتماعی,معاینه فنی
مدیرعامل ستاد معاینه فنی خودروهای تهران از افزایش تعداد مراکز معاینه فنی در پایتخت خبر داد. 

به گزارش ایسنا سید نواب حسینی منش در حاشیه «همایش ملی مدیریت آلودگی هوا و صدا» با حضور در جمع خبرنگاران گفت: هم اکنون ۱۶ مرکز معاینه فنی در تهران فعال است و یک مرکز هم در بزرگراه بعثت به این مراکز اضافه شد. پنج مرکز سیار هم در تهران فعال است و دو مرکز دیگر هم در حال ساخت است که امیدواریم تا پایان سال افتتاح شود.

 

وی ادامه داد: از شهروندان می‌خواهم با توجه به اینکه این مراکز هم اکنون خلوت هستند برای انجام مراحل معاینه فنی اقدام کنند البته درصورتی که در مراکز با ازدحام خودروها مواجه شویم این آمادگی را داریم که در سه شیفت به هموطنان خدمات رسانی کنیم.

 

مدیرعامل ستاد معاینه فنی خودروهای تهران درباره استانداردهای صدور معاینه فنی گفت: این استانداردها بر مبنای دستورالعملی است که سازمان ملی استاندارد و مراکز قانونی در اختیار ما گذاشته‌اند و ما بر آن مبنای آن کار می‌کنیم.

 

حسینی منش درباره احتمال تقلب در صدور معاینه فنی اظهارکرد: نمی‌توان تقلب در معاینه فنی را به صفر رساند. با این وجود اگر تقلبی در این زمینه مشاهده کنیم به‌شدت با آن برخورد می‌کنیم.

 

به گزارش شهرنوشت، به گفته مدیرعامل ستاد معاینه فنی خودروهای تهران بیشتر تقلب‌ها در بخش‌هایی است که نیروی انسانی باید آن را تأیید کند.

 

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------