آخرین اخبار جامعه


اخبار اجتماعی ,خبرهای اجتماعی,جمعیت

رشد ۶۰ میلیونی جمعیت در ۶۰ سال

بررسی آمارهای قدیمی از این حکایت دارد که از سال ١٣٣٥ تا ١٣٩٥ بیش از ٦٠ میلیون نفر به جمعیت کشور اضافه شده، بعد خانوارها…


دستگیری سارقانی که در فضای مجازی مسئولان را تهدید می‌کردند/پایان کار سارقان خشن اخبار اجتماعی ,خبرهای اجتماعی,فرمانده انتظامی پایتخت
فرمانده انتظامی پایتخت گفت: پلیس با اقتدار، توانمندی و اشراف اطلاعاتی اجازه نخواهد داد که عده‌ای با ایجاد رعب و وحشت برای مردم ناامنی ایجاد کنند.

 به  گزارش فارس ،باند سارقان مسلح که چندی پیش یکی از همراهان خود را از بیمارستان امام خمینی(ره) فراری داده بودند، با اشراف اطلاعاتی و توانمندی مأموران پلیس آگاهی پایتخت به دام افتادند.

 

سردار حسین رحیمی فرمانده انتظامی پایتخت در جمع خبرنگاران با اعلام خبر فوق اظهار داشت: با اقدامات مأموران پلیس آگاهی تهران در ساعت ۳ بامداد روز جمعه ۱۲ فروردین تمام اعضای این گروه که ۵ نفر خانم و ۵ نفر مرد بودند دستگیر شدند.

 

فرمانده انتظامی پایتخت گفت: ۵ قبضه سلاح از این افراد به دست آمد که یک قبضه آن‌ سلاح پاسیار و ۴ قبضه متعلق به خود سارقان بود که با استفاده از آنها سرقت‌های خشن خود را انجام می‌دادند.

 

عالی‌ترین مقام انتظامی پایتخت تصریح کرد: امروز با اشراف اطلاعاتی، اقتدار و توانمندی که پلیس تهران از آن‌ برخوردار است‌ با گنده‌تر از اینها برخورد قاطعانه و قوی خواهیم کرد.

 

وی گفت:‌ این سارقان اینقدر وقیح شده بودند که در فضای مجازی مسئولان را هم تهدید کرده و عنوان کرده بودند که کسی توان دستیگری ما را ندارد.

 

سردار رحیمی خاطرنشان کرد: در یک ماه گذشته سه گروه از سارقان بانک‌ها طلافروشی‌ها و صرافی‌ها زمین‌گیر شده و ۶ قبضه سلاح از آنها کشف و ضبط شد.

 

 

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------