سردار رحیمی: طرح ترافیکی جایگزین زوج و فرد، با هماهنگی پلیس بوده اخبار اجتماعی ,خبرهای اجتماعی, پلیس
رییس پلیس پایتخت گفت: طرح جدید جایگزین زوج و فرد با هماهنگی و نظر پلیس بوده است. سردار حسین رحیمی درباره اجرای طرح جدید جایگزین زوج و فرد در تهران اظهارکرد: طرح جدید برای رینگ دوم محدودیت ترافیکی در تهران که به محدوده زوج و فرد مشهور است، با نظر پلیس و جلسات کارشناسی تصویب شد. 

رییس پلیس پایتخت گفت: طرح جدید جایگزین زوج و فرد با هماهنگی و نظر پلیس بوده است.

 

سردار حسین رحیمی در گفتگو با ایسنا، درباره اجرای طرح جدید جایگزین زوج و فرد در تهران اظهارکرد: طرح جدید برای رینگ دوم محدودیت ترافیکی در تهران که به محدوده زوج و فرد مشهور است، با نظر پلیس و جلسات کارشناسی تصویب شد.

 

وی ادامه داد: بر این اساس، خودرو‌های مردم تهران هر فصلی ۲۰ روز رایگان و در طول سال ۸۰ روز را رایگان می‌توانند وارد این محدوده شوند.

 

سردار رحیمی اضافه کرد: سهمیه ۲۰ روزه هرفصل را باید در همان فصل مصرف کرد و قابل انتقال به فصل‌های دیگر نیست.

 

به گفته فرمانده انتظامی تهران بزرگ، خودرو‌های پلاک شهرستان‌های غیر از تهران نیز در طول سال ۶۰ روز و به ازای هرفصل ۱۵ روز اجازه تردد در محدوده رینگ دوم محدودیت ترافیکی تهران را دارند.

 

وی درباره زمان اجرای این طرح نیز گفت: این طرح از سال آینده اجرایی خواهد شد و جزئیات دقیق آن نیز حتما قبل از اجرا اعلام خواهد شد.

 

سردار رحیمی در مورد تغییر در محدوده رینگ دوم محدودیت ترافیکی تهران که به زوج و فرد مشهور است نیز گفت: البته با اجرای طرح جدید دیگر زوج و فرد معنایی ندارد، اما تصمیمی برای تغییر این محدوده اتخاذ نشده است.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------