آخرین اخبار جامعه


اخبار,اخبار اجتماعی,تعطیلی ادارات در اهواز

ادارات و بانک های اهواز، ماهشهر و کارون فردا تعطیل شد

ادارات و بانک های اهواز، ماهشهر و کارون در استان خوزستان فردا تعطیل است. به گزارش صداوسیما، استاندار خوزستان گفت: فردا دهم…


امکان ثبت درخواست غیرحضوری صدور پروانه ساختمانی در تهران فراهم شد اخبار اجتماعی ,خبرهای اجتماعی,پروانه ساختمانی
سرپرست اداره کل تدوین ضوابط، نظارت و صدور پروانه شهرداری تهران گفت: امکان ثبت درخواست غیرحضوری صدور انواع پروانه ساختمانی به صورت اینترنتی فراهم شد.

 به گزارش ایلنا، حامد سلیمی افزود: با توجه به پیگیری‌ها امکان ثبت درخواست صدور انواع پروانه ساختمان از درگاه urban.tehran.ir با وارد کردن حساب شهروندی فراهم شده است.

 

وی با بیان اینکه همه مالکان می‌توانند با مراجعه به این سامانه پس از ثبت درخواست نسبت به ورود اطلاعات کامل مالکیتی و ملکی خود اقدام کنند اظهارداشت: این افراد می‌توانند پس از انتخاب دفتر «خدمات الکترونیک شهر» مورد نظر، نسبت به تعیین مهندس مورد نظر به عنوان مهندس ناظر اقدام کنند.

 

به گزارش روابط عمومی معاونت شهرسازی و معماری شهرداری تهران، سرپرست اداره کل تدوین ضوابط، نظارت و صدور پروانه شهرداری تهران خاطرنشان کرد: مهندس همراه که از کارشناسان دفاتر خدمات الکترونیک است، اقداماتی مانند بازدید از محل و کنترل مدارک ملکیتی و مالکیتی را انجام می‌دهد که این اقدامات طی فرآیند صدور پروانه در گام اول تا مرحله صدور دستور نقشه در نظر گرفته شده است.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

سایر خبرهای داغ    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------