آخرین اخبار جامعه


اخبار اجتماعی ,خبرهای اجتماعی, اسحاق جهانگیری

گزارش هزینه‌کرد یک میلیارد یورو برای کرونا اعلام می‌شود/ تصمیم گیری درباره تعطیلی ادارات بر عهده ستاد کروناست

معاون اول رئیس جمهوری درباره سرنوشت دستور وی به رئیس بانک مرکزی و سازمان برنامه و بودجه درباره گزارش هزینه کرد یک میلیارد…


اولین جلسه اجرای حکم پرونده پدیده برگزار شد اخبار اجتماعی ,خبرهای اجتماعی, پرونده پدیده
دادستان عمومی وانقلاب مرکز خراسان رضوی گفت: از ادارات دولتی وبانک‌ها و سایر ارکان اجرای حکم انتظار می‌رود که با تمام توان در مسیراحقاق حقوق سهامداران گام بردارند و دستگاه قضایی نیز در تمامی مراحل از اقدامات موثرحمایت خواهد کرد.

به گزارش ایلنا، اولین جلسه اجرای حکم دادگاه ویژه رسیدگی به جرایم اخلالگران در نظام اقتصادی کشور با موضوع شرکت پدیده به ریاست صادقی دادستان مشهد برگزار شد.

 

دراین جلسه راهکارهای تسریع در زمینه اجرای حکم صادره توسط دادگاه ویژه رسیدگی به جرایم اخلالگران در نظام اقتصادی کشور مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

 

دادستان عمومی وانقلاب مرکز خراسان رضوی با اشاره به برکات رای صادره برای سهامداران گفت: از ادارات دولتی وبانک‌ها و سایر ارکان اجرای حکم انتظار می‌رود که با تمام توان در مسیراحقاق حقوق سهامداران گام بردارند و دستگاه قضایی نیز در تمامی مراحل از اقدامات موثرحمایت خواهد کرد.

 

وی افزود: در اجرای حکم اولویت با مطالبات مردم است و از مجموعه اجرایی این انتظار وجود دارد که درزمینه مطالبات ومالیات مساعدت‌های لازم را داشته باشند.

 

غلامعلی صادقی با اشاره به تشکیل کارگروه ویژه اجرایی گفت: همه سهامداران باید برای اجرای سریع و دقیق حکم تلاش مضاعفی داشته باشند تا با قید فوریت مقدمات تشکیل مجمع عمومی و انتخاب مدیر عامل و پیگیری امور شرکت تسهیل شود.

 

گفتنی است این کارگروه که متشکل از سهامداران عمده می‌باشد مکلف است تا با تشکیل جلسات منظم؛ پیشنهادات کاربردی برای تسریع دراجرای حکم دادگاه محترم ارائه تا با پشتیبانی دستگاه قضایی به مرحله اجرا دراید.

 

براین اساس دستگاه قضایی برروند امور نظارت خواهد داشت.

 

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------