کتاب برنامه ریزی درسی دوره تحصیلی متوسطه منتشر شد اخبار اجتماعی ,خبرهای اجتماعی,کتاب برنامه ریزی درسی
کتاب «برنامه ریزی درسی دوره تحصیلی متوسطه» توسط شورای تخصصی تحول و ارتقاء علوم انسانی شورای عالی انقلاب فرهنگی منتشر شد.

به گزارش فارس به نقل از مرکز خبر شورای عالی انقلاب فرهنگی، کتاب «برنامه ریزی درسی دوره تحصیلی متوسطه» تالیف جواد حاتمی (دانشیار دانشگاه تربیت مدرس)،  محمد آرمند (دانشیار پژوهشکده تحقیق و توسعه علوم انسانی «سمت»)  و زهرا رحیمی با مشارکت سازمان مطالعه و تدوین کتب علوم انسانی دانشگاه‌‌ها (سمت) و پژوهشکده تحقیق و توسعه علوم انسانی در 6 فصل و 188 صفحه به چاپ رسید.

 

در قسمت پیشگفتار این کتاب آمده است: «برنامه‌ریزی درسی دوره تحصیلی متوسطه یکی از دورس تخصصی دوره کارشناسی رشته علوم تربیتی است که در برنامه مصوب جدید وزارت علوم،تحقیقات و فناوری به صورت نظری ارائه می‌شود. با توجه به اهمیت و حساسیت دوره متوسطه و به دلیل قرار گرفتن دانش‌آموزان این مقطع تحصیلی در دوره سنی بلوغ و به تعبیر روان‌‍شناسان، دوره بحران رشدی، معرفی دقیق و علمی ویژگی‌های مخاطبان این دوره و برنامه‌های درسی مختص آن‌ها بسیار ضروری است. از این رو در اثر حاضر سعی شده است که علاوه بر تبیین ویژگی‌های برنامه درسی دوره متوسطه، به معرفی ابعاد شناختی و شخصیتی مخاطبان این مقطع تحصیلی پرداخته شود.»

 

شورای تخصصی تحول و ارقاء علوم انسنی شورای عالی انقلاب فرهنگی تالیف کتب علوم انسانی دانشگاه‌‍‌ها در رشته‌های مختلف را به عنوان یکی از راهبردهای فعالیت خود معین کرده و تا کنون چندین عنوان از این کتب درسی را برای رشته‌های درسی مختلف منتشر کرده است.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

سایر خبرهای داغ    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------