آخرین اخبار جامعه


اخبار,اخبار اجتماعی,ممنوعیت واردات گوشی‌ به ایران

ممنوعیت واردات گوشی‌های بالای ۳۰۰ یورو به ایران

ظاهرا در سال جدید گوشی هوشمند بالای ۳۰۰ یورو وارد بازار کشور نشده است؛ انجمن واردکنندگان موبایل، تبلت و لوازم جانبی اتاق…


حسام نواب صفوی از احتمال لغو پرونده وکالتش خبر داد/تا آخرین لحظه با خاطیان اتوبوس مرگ دانشگاه علوم تحقیقات خواهم جنگید اخباراجتماعی ,خبرهای اجتماعی,  حسام نواب صفوی
وکیل شاکیان پرونده اتوبوس علوم تحقیقات در واکنش به لغو پروانه وکالتش گفت: نمی‌دانم دسیسه‌ای که برای لغو پروانه وکالتم صورت گرفته از سوی کجاست تا آخرین لحظه با خاطیان اتوبوس مرگ دانشگاه علوم تحقیقات خواهم جنگید. 

 حسام نواب صفوی در گفت‌وگو با ایلنا، درباره گمانه‌زنی‌های مطرح شده در خصوص لغو پروانه وکالتش گفت: نمی‌دانم دسیسه‌ای که برای لغو پروانه وکالتم صورت گرفته از سوی کجاست و آیا به پرونده اتوبوس مرگ دانشگاه آزاد ارتباطی پیدا می‌کند یا خیر، در حال  پیگیری این موضوع هستم.

 

وکیل شاکیان پرونده اتوبوس علوم تحقیقات ادامه داد: این امر ( لغو پرونده وکالت) شامل ماده ۶۹۸ مبنی بر نشر اکاذیب نمی‌شود.

 

وی تاکید کرد: اگر این دسیسه رفع شود در دادگاه اتوبوس مرگ دانشگاه علوم تحقیقات حاضر خواهم شد و تا آخرین لحظه با خاطیان این پرونده خواهم جنگید.

 

نواب صفوی در واکنش به سخنان رئیس دانشگاه آزاد مبنی بر این که « عدم نصب گاردیل در بروز حادثه علوم تحقیقات نقشی نداشته است و این که در چنین حادثه‌ای دنبال متهم باشیم درست نیست و دیه مصدومان و فوت شدگان هم پرداخت شده است» گفت: بله دیه پرداخت شده است و باید بگویم اتفاقا نصب گاردیل و نداشتن استانداردهای فنی اتوبوس‌ها بسیار مهم است و باید رسیدگی شود. 

 

وی تاکید کرد: قصد ما از پیگیری پرونده این است که این تبعیض آشکار، بی مبالاتی و بی احتیاطی که منجر به کشته و مصدوم شدن سرنشینان اتوبوس شده است، مشخص شود.

 

وکیل شاکیان پرونده اتوبوس علوم تحقیقات گفت: مطرح کردن چنین مواردی از سوی مسئولان دانشگاه آزاد فقط و فقط برای فرار از مجازات است و اتفاقا ذکر این نکته ضروری است که مطرح شود یک آپارتاید صورت گرفته است و دنبال آشکار کردن همین مطلب هستیم.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------