X

اصفهان| طرح زوج و فرد از درب منازل اجرا می‌شود اخبار اجتماعی ,خبرهای اجتماعی,طرح زوج و فرد
رئیس پلیس راهور استان اصفهان از اعمال طرح زوج و فرد از درب منازل خبر داد و گفت: این طرح از ۲۸ اسفند به منظور پیشگیری از انتشار ویروس کرونا و حفظ سلامت شهروندان در اصفهان اجرا می‌شود. 

محمدرضا محمدی در گفت‌و‌گو با تسنیم در اصفهان، با اشاره به اجرای طرح زوج و فرد از درب منزل، اظهار داشت: در راستای مصوبه ستاد مدیریت مبارزه با کرونا برای سلامت شهروندان و پیشگیری از انتشار ویروس کرونا از 28 اسفند طرح زوج و فرد ترافیک از درب منزل در اصفهان اجرا خواهد شد.

 

وی افزود: زنجیره انتقال کرونا ویروس در اصفهان بسیار گسترده شده و به منظور پیشگیری از ویروس، ستاد مبارزه با کرونا در استان مصوب کرده که تردد‌ها محدود شود و یکی از آنها اعمال طرح زوج و فرد از درب منازل است.

 

رئیس پلیس راهور استان اصفهان با بیان اینکه به منظور پیشگیری از شیوع کرونا قرار بود تا پایان اسفند طرح زوج و فرد تردد خودروها در اصفهان اجرا نشود، گفت: در حال حاضر طبق گزارش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان شرایط انتشار و گسترش کرونا ویروس در اصفهان بحرانی است و برای قطع کردن زنجیره انتقال ویروس، کنترل تردد مردم با خودرو و یا به صورت پیاده ضروری  است.

 

وی تصریح کرد: اعمال طرح زوج و فرد از درب منازل به معنای حضور و تردد تمامی خودروهای پلاک فرد یا زوج در روزهای مشخص شده نیست  چرا که حتی تردد یک صدم خودروهای زوج یا فرد در خیابان خطرناک است.

 

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------