آخرین اخبار جامعه


اخبار,اخبار اجتماعی,دکتر زالی

زالی: طرح ترافیک تهران لغو شود/ جزئیات بازگشت محدودیت‌های پایتخت از شنبه؛ ادامه اجرای طرح ترافیک

فرمانده مدیریت مقابله با بیماری کرونا در کلانشهر تهران گفت: برای لغو اجرای طرح ترافیک جلسه‌ای با استاندار برگزار کردیم. به…


اطلاعیه صندوق بازنشستگان کشوری درباره نحوه تسهیلات ازدواج فرزندان بازنشستگان اخبار اجتماعی ,خبرهای اجتماعی,صندوق بازنشستگان
صندوق بازنشستگی کشوری اعلام کرد: تاریخ عقدنامه ازدواج فرزندان از اول فروردین ۹۸ برای ارائه تسهیلات ازدواج فرزندان بازنشستگان کشوری محاسبه می‌شود.

به گزارش ایلنا، در اطلاعیه صندوق بازنشستگان کشوری برای دریافت تسهیلات ازدواج فرزندان بازنشستگان آمده است:

 

به اطلاع بازنشستگان و وظیفه‌بگیران صندوق بازنشستگی کشوری می‌رساند که باتوجه به درخواست‌های مکرر عزیزان برای لحاظ کردن تاریخ عقد فرزندان بازنشستگان از ابتدای سال ۱۳۹۸ و دستور و تاکید مدیرعامل صندوق مبنی بر اجرایی شدن این درخواست، تاریخ عقدنامه فرزندان بازنشستگان، موظفین و همسر وظیفه‌بگیر برای دریافت تسهیلات ازدواج، از اول خرداد ۹۸ به اول فروردین ۹۸ تغییر یافت.

 

بنابراین فرزند یا نوه تحت تکفل بازنشستگان، موظفین و همسر وظیفه‌بگیر که برای اولین بار ازدواج می‌کنند و تاریخ عقدنامه ایشان در بازه زمانی اول فروردین ۹۸ تا ۳۱ اردیبهشت ۹۹ قرار دارد، می‌توانند برای دریافت تسهیلات ۲۰ میلیون تومانی، نسبت به ثبت نام و ارسال اینترنتی مدارک خود اقدام کنند.

 

همچنین متقاضیانی که پیش از این و در سال گذشته اقدام به ثبت‌نام کرده و موفق به دریافت تسهیلات نشده‌اند، در صورت قرارگرفتن در بازه زمانی اعلام شده (اول فروردین ۹۸ تا ۳۱ اردیبهشت ۹۹) باید مجددا اقدام به ثبت‌نام و مدارک خود را ارسال کنند.

 

  

مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------