سهمیه اعتباری سوخت ۷۱۰ هزار خودرو حمل و نقل عمومی واریز شدسهمیه اعتباری سوخت,اخباراقتصادی ,خبرهای اقتصادی
مدیر عامل اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور از واریز ما به التفاوت ریالی سهمیه اعتباری سوخت فروردین ماه ۷۱۰ هزار خودروی حمل و نقل عمومی خبر داد. 

به گزارش ایرنا از اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور، مرتضی ضامنی افزود: هفدهمین مرحله سهمیه اعتباری سوخت فروردین ماه ۱۴۰۰ رانندگان فعال در حوزه حمل و نقل عمومی شامل خودروی حمل و نقل عمومی با کاربری مختلف از جمله آژانس های تاکسی تلفنی (زیر نظر شهرداری‌ها و صنفی)، تاکسی‌های اینترنتی، تاکسی‌های فرودگاهی و ویژه، تاکسی‌های شهرهای بدون جایگاه CNG، تاکسی‌های برون شهری، ناوگان تحت پوشش آرامستان‌ها، راهبران آموزش و پرورش و پیک موتوری امروز واریز شد.

 

وی ادامه داد: سهمیه فروردین ماه ناوگان اعتباری بیش از ۸۹۴ میلیارد ریال است که در ۳ خرداد ماه به حساب رانندگان واریز شده است.

 

ضامنی در رابطه با نحوه استفاده از این اعتبار گفت: این اعتبار در تمام کارت‌های بانکی رانندگان شارژ می‌شود و آنها صرفا در زمان سوختگیری می‌توانند از هر یک از کارت‌های بانکی خود، به منظور پرداخت هزینه سوخت در جایگاه استفاده کنند.

 

وی گفت: رانندگان برای کسب اطلاع از میزان اعتبار تخصیصی می توانند با مراجعه به سامانه ملی اطلاعات سفر (‌ سماس) از  میزان اعتبار واریزی به کارت خود در هر ماه و همچنین تاریخچه استفاده از این اعتبار مطلع شوند.

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   
    
   وب گردی