محیط بانان تهران آموزش‌های رزمی می‌بینندمحیط بانان ,اخبار اجتماعی ,خبرهای اجتماعی
فرمانده یگان حفاظت محیط زیست استان تهران گفت: مجموعه آموزش‌هایی پیش‌بینی شده است که به ماموران اجرایی محیط زیست استان تهران ارائه می‌شود که این آموزش‌ها کاربردی است و به آنان در انجام ماموریت‌های سازمانی کمک کند. 

به گزارش ایسنا فرهاد زندی با اشاره به آموزش‌هایی که کارکنان و محیط بانان درطول دوران خدمت می‌بینند، گفت: لازمه به‌روز بودن و افزایش توانمندی کارکنان برای حضور فعال و مشارکت و مسئولیت پذیری بیشتر، آموزش مستمر در تمام سطوح یک سازمان است.

 

وی با تاکید بر اینکه حساسیت موضوع حفاظت از مناطق تحت مدیریت و منابع طبیعی ضرورت آموزش را برای محیط بانان سازمان محیط زیست بیشتر می‌کند، اظهارکرد: از جمله این آموزش‌ها، آموزش‌های روانشناختی، نحوه به کارگیری سلاح، دفاع شخصی و زندگی در شرایط سخت است.

 

فرمانده یگان حفاظت محیط زیست استان تهران به درگیری‌های غیر عمد و عمدتا سهوی محیط بانان با شکارچیان متخلف و شکارکشان در مناطق تحت مدیریت محیط زیست اشاره و تصریح کرد: در این ماموریت‌ها عمده تلاش محیط بانان متمرکز به خلع سلاح متخلف به دور از درگیری و تیراندازی است و بدین منظور آموزش دفاع شخصی و رزمی می‌تواند در موارد خاص به کمک محیط بانان بیاید.

 

به گزارش روابط عمومی حفاظت محیط زیست استان تهران زندی در پایان گفت: دوره آموزشی دفاع شخصی ویژه محیط بانان استان تهران از امروز (۹ خرداد) آغاز شده است و به مدت شش روز ادامه دارد که در این دوره ۶۰ نفر از ماموران اجرایی زیر نظر مربی تایید شده تربیت بدنی آموزش‌های لازم را فرا خواهند گرفت.

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

  

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------