۷۵ درصد جرایم در تهران ناشناخته است ,اخبار اجتماعی ,خبرهای اجتماعی
استاندار تهران گفت: برآورد نیروی انتظامی نشان می دهد که جرم و سرقت سایر استان ها ۷۵درصد بومی هستند اما در تهران ۷۵ درصد ناشناخته است و سرعت عمل را از نیردی انتظامی می گیرد. 

به گزارش مهر، انوشیروان محسنی بندپی استاندار تهران در مراسم تحلیف شورای ششم شهر تهران با اشاره به اینکه رکن شورای شهر و روستا مورد حمایت مقام معظم رهبری است، به منتخبین این شوراها در شهرها و روستاهای تهران تبریک گفت و ابراز داشت: در یک شرایط بسیار سخت به لحاظ منابع مالی دو اتفاق مهم، سیل فروردین ۹۸ و کرونا بدون کمک دولت مدیریت شد و در سیل ۹۸ هیچ مشکل خاصی را شاهد نبودیم.

 

وی افزود: اولین آرامستان غسل فوتی‌های کرونا در بهشت زهرا صورت گرفت.

 

محسنی بندپی گفت: در این دوره وزارت کشور و جمالی نژاد که تجربه کار در شهرداری و شوراها داشتند، در همکاری فی مابین شوراها و شهرداری‌ها موفق ظاهر شدند، هرچند دولت‌ها در برخی ادوار مشکلات شوراها را به خوبی نبینند اما شاهد همکاری خوبی بودیم.

 

وی با بیان اینکه تهران یک کلانشهر و مرکز سیاسی، اقتصادی، علمی باید ریز تمام آسیب‌های اجتماعی است، ابراز داشت: در براورد نیروی انتظامی در جرم و سرقت سایر استان‌ها ۷۵ درصد بومی هستند و نیروی انتظامی موثرتر می‌تواند عمل کند اما در تهران ۷۵ درصد ناشناخته است و سرعت عمل را می‌گیرد.

 

وی مساله اتباع با حضور بیش از ۱.۵ میلیون اتباع در تهران حایز اهمیت دانست و گفت: وجود نیروی انسانی توانمند، متخصص از جمله مزیت‌های تهران است.

 

استاندار تهران با اشاره به دلسوزی‌های چمران برای شورای شهر تهران و تحقق مردم سالاری دینی در دوره‌های گذشته شورا، افزود: امیدواریم این زحمات در این دوره ادامه یابد.

وی با توجه پیچیدگی‌های تهران و احتمال بحران‌های متعددی مثل فرونشست و زلزله خاطر نشان کرد به شهرداری با نگاه مطالبه گر از دولت نیاز است تا کارها روان‌تر پیش برود.

 

وی افزود: هر اقدامی در تهران می‌تواند تاثیرگذاری اش را در کل کشور شاهد باشیم.

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   
    
   وب گردی