بازداشت متهم به آتش زدن مجسمه سردار سلیمانی در یاسوج ,اخبار اجتماعی ,خبرهای اجتماعی
دادستان: انتشار فیلم آتش زدن تندیس سردار سلیمانی در فضای مجازی، باعث انزجار هم استانی های عزیز شده بود،. 

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد از بازداشت یک متهم آتش زدن مجسمه سردار سلیمانی در شهر یاسوج خبر داد.

 

به گفته وی، این فرد همچنین متهم به آتش زدن درب پایگاه مقاومت بسیج در شهر یاسوج است.

 

به گزارش ایرنا، سید علی ملک حسینی دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان روز سه شنبه در جمع رسانه های کهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت: پس از انتشار فیلم آتش زدن تندیس سردار سلیمانی در فضای مجازی، که باعث انزجار هم استانی های عزیز شده بود، سربازان گمنام امام زمان با انجام تحقیقات سریع و فنی و تلاش شبانه روزی، در اداره کل اطلاعات استان، عامل این اقدام زشت و ذلیلانه، شناسایی، دستگیر و به دست قانون سپرده شد.

 

وی افزود: وی پس از بازجویی و اقرار صریح، روانه زندان شد.

 

ملک حسینی با اشاره به بازداشت اراذل و اوباشی که در فضای مجازی اقدام به عربده کشی و ترویج خشونت می‌ کردند، هشدار داد و تصریح کرد: در دهه پنجم انقلاب اسلامی، چشمان تیزبین و دستان قدرتمند حافظان امنیت مردم و فرزندان ملت و انقلاب، اجازه ایجاد ناامنی برای مردم را نخواهند داد.

 

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان ادامه داد: ممکن است کسانی، در دام گروهک های نفاق اسیر شده و با فریب آنها قصد اقدامی علیه امنیت پایدار داشته باشند.

 

وی بیان کرد: همت نیروهای امنیتی، انتطامی و قضایی سد راه کج آنها خواهد بود و دیر یا زود پشت میله های زندان از اقدامات خود پشیمان می شوند.

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------