علی کریمی: از عزاداران واقعی امام حسین عذرخواهی می‌کنمعلی کریمی،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی

علی کریمی پیشکسوت باشگاه پرسپولیس با انتشار یک استوری ضمن عذرخواهی از عزاداران واقعی امام حسین نوشت: اگر طرفدار واقعی مکتب حسين (ع) هستیم باید به اعتقادات و طرز فکر یکدیگر احترام بگذاریم.

 

وی در این باره نوشت: نیازی به گفتن نیست که من هم مثل همه شما از کودکی شوق رسیدن به دهه محرم  را داشتم و با گذشت زمان، این ارادت را حفظ کردم. 

 

در چند روز اخیر برخی افراد، قصد ماهی گرفتن از آب گل آلود را داشتند. روی صحبت من، عده ای هستند که 355 روز سال به معیشت مردم بی توجه می مانند و با نذری دادن در 10 روز محرم، دنبال جلب نظر هستند و ريا .!!

 

این عزاداری ها پیش از ما بوده و پس از ما هم خواهد ماند. در این میان هر کسی برای رضای خدا و با نیتی خالص برای هر حاجت خود نذری می دهد، دمش گرم و نذرش قبول پیشنهاد من فقط این بود که در این اوضاع کشور ،  مي توانيم نذر های دیگری هم انجام دهیم، همین.

 

آنها که با نام امام حسین (ع) به دنبال منافع شخصی شان هستند باید بدانند که امام حسین (ع) متعلق به همه بوده و هست. اگر طرفدار واقعی مکتب حسين (ع) هستیم باید به اعتقادات وطرز فکر یکدیگر احترام بگذاریم چون در این مكتب، افترا ، بددهنی و بی ادبی جایی ندارد که البته مردم فرق ريا ونیت پاک و خالص را تشخیص می دهند. با این که مخاطب من عده ای خاص بودند اما از عزاداران واقعی امام حسین (ع) عذرخواهی می کنم و دست هایشان را می بوسم.

 

قضاوت با مردم،  حسینی بمانیم و حسینی زندگی کنیم.

 

علی کریمی،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2022