ساپینتو: استادیوم بدون حضور بانوان واقعاً جو خوبی ندارد/ وظیفه گروه پزشکی شادی پس از گل نیست؛ برخی مربیان خرافاتی هستندساپینتو،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی
ساپینتو با اشاره به حضور بانوان در دیدار استقلال برابر مس کرمان گفت: می‌‌خواهم درباره زنان ایرانی صحبت کنم که سرانجام به ورزشگاه می‌آیند. استادیوم بدون بانوان جوّ خوبی ندارد.

به گزارش فارس، ساپینتو در نشست خبری پیش از مسابقه با مس کرمان اظهار داشت: دیدید که مس کرمان مقابل پیکان گل‌های زیادی زد که یک جوری شگفتی است. آنها که تازه به لیگ برتر آمده، نشان دادند که تیم خوبی هستند.آنها به اندازه ما امتیاز دارند و در لیگ برتر ایران تیم ضعیفی نداریم.

 

*ما زمان نیاز داریم تا آن چیزهایی که من می‌خواهم را در استقلال پیاده کنم

ساپینتو در مورد اینکه فکر می‌کنید در چه زمانی به شناخت صددرصدی از تیم‌تان می‌رسید و چهره استقلال کامل ساپینتو را چه زمانی می‌بینیم، گفت: من ایده‌های زیادی در فاز دفاعی و فاز حمله دارم و ما زمان نیاز داریم تا آن چیزهایی که من می‌خواهم را در تیم پیاده کنم. بازیکنانم شرایط و رفتارهای خوبی در تمرین دارند و همان‌ها را هم به بازی انتقال می‌دهند. بازی فقط تهاجمی نیست. بازی که در هفته گذشته مقابل ملوان و سپاهان داشتیم اینگونه بود که این تیم‌ها منتظر یک اشتباه هستند تا از آن استفاده کنند و موقعیت برای خودشان ایجاد کنند.

 

وی ادامه داد: مس کرمان فردا به میدان می‌آید که امتیاز بگیرد و منتظر اشتباهات کوچک هستند تا از آنها استفاده کنند به ما گل بزنند. اگر مثبت کار کنیم و پیش برویم و می‌توانیم ریسک کنیم. در بازی‌های گذشته از اشتباهات کوچک ما استفاده کردند و ما هم گل خوردیم اما ما تیمی نیستیم که منتظر تیم حریف بمانیم. ما تیمی هستیم که حریف را کنترل خواهیم کرد. برای اینکه اینگونه بازی کنیم باید شاداب باشیم و از نظر ذهنی هم آماده باشیم. 

 

*من مذهبی هستم اما خرافاتی نیستم

وی در مورد اینکه به حریف فردای شما اتهام جادوگری می‌زنند و شما تا حالا با چنین مسئله‌ای برخورد کرده‌اید یا نه، اظهار داشت: امیدوارم جادوگری انجام ندهند و دوست ندارم به این مسائل اعتقادی داشته باشم و یک نفر هم دیروز به من گفت در فوتبال هر چیزی امکانپذیر است، گفتم بله امکانش هست. خیلی از مربیان را می‌شناسم که خرافاتی هستند اما من خودم برخوردی نداشتم. من مذهبی هستم اما خرافاتی نیستم. من اعتقاد دارم ولی اینها را قاطی هم نمی‌کنم. 

 

سرمربی استقلال در مورد اینکه قبل از شروع لیگ آرمانگرا نشان دادید و گفتید چهار قهرماین برای استقلال می‌آورید اما اکنون که سه هفته از لیگ ایران گذشته و آن را چطور می‌بینید که مدیر رسانه‌ای استقلال عنوان کرد: آن زمان ایشان گفت امیدوارم بتوانیم برای استقلال قهرمانی بیاورم و هیچ وقت چنین قولی نداده من با دقت پرسیدم و به من گفت که امیدوارم قهرمانی بیاورم. فقط ما نیستم که آرزوی قهرمانی داریم سه تیم دیگر هم این آرزو را دارند. می‌خواهیم جلو برویم و روی بازی‌های بعدی تمرکز کنیم. این هم ایده ما است برای بازی بعدی.

 

*نمی‌توانم راجع به بازیکنانی که فردا بازی می‌کنند، حرف بزنم

ساپینتو در مورد اینکه استقلال مقابل ملوان در یک نیمه با سه مدافع و در نیمه دیگر با چهار مدافع بازی کرد و از این به بعد تیم شما با چهار مدافع بازی خواهد کرد یا نه، بیان داشت: البته که من نمی‌خواهم راجع به استراتژی صحبت کنم. ولی ما با سیستم‌های مختلف کار می‌کنیم و در هر بازی استراتژی آن بازی را داریم. فردا هم می‌بینید که چه برنامه‌ای برای بازی داریم. اکنون نمی‌توانم راجع به بازیکنانی که بازی می‌کنند یا نمی‌کنند صحبت کنم.

 

وی در مورد اینکه فردا اولین بار است با هواداران استقلال روبه‌رو می‌شوید، عنوان کرد: منتظرم که این فضای عالی را ببینم و تجربه کنم با خانواده خودم، با طرفدارهای خودمان و امیدوارم این عشق و هیجان را فردا در بازی ببینم و امیدوارم تا 90 دقیقه ما را تشویق کنند چون ما در طول 90 دقیقه نخواهیم ایستاد و می‌جنگیم. فردا همه با هم می‌جنگیم از اولین دقیقه تا آخرین دقیقه تا سه امتیاز را بگیریم. 

 

*در بازی با سپاهان یک پنالتی را برای ما نگرفتند

سرمربی استقلال در مورد اینکه هواداران نگران این هستند که با هیجان‌هایی که دارید کنار زمین کارت زرد و قرمز دریافت کنید، گفت: من یک فرد عاطفی هستم و مطمئناً در بیشتر اوقات سعی می‌کنم خونسردی‌ام را حفظ کنم. اما در بازی قبلی یک قسمت‌هایی نا امیدکننده بود و خوش‌شانس نبودیم که گل خوردیم. از طرف دیگر تصمیم غلط داوری را هم شاهد بودیم. در بازی با سپاهان یک پنالتی را برای ما نگرفتند و روی دروازه‌بان حریف هم خطایی انجام ندادیم اما داور خطا گرفت. این مسائل دست به دست هم می‌دهد و نتیجه‌اش واکنش من می‌شود. در بازی با ملوان هم یک گل ما درست بود.وقتی شما همه جانبه می‌خواهید بروید و برنده شوید اما حریف شما هیچ کاری نمی‌کند که برنده شود و فقط یک اوت می‌اندازد این مسائل آدم را عذاب می‌دهد.

 

*نباید جلوی مربی حریف خوشحالی کنند

ساپینتو افزود: هیچکس نباید به هیچکس بی‌احترامی کند اما تحریک را دوست ندارم اما گروه پزشکی در آن بازی من را تحریک کرد. باید خنثی می‌شدند. آنها برای حمایت از تیم‌شان نیامده بودند آنها باید کار خودشان را انجام می‌دادند. نباید جلوی مربی حریف خوشحالی کنند این عادلانه نبود. ببخشید که من عالی نیستم. این حرکت آنها تحریک خیلی بزرگی بود. اما من مربی باید رفتار خوبی داشته باشم ولی من را تحریک نکنند چون این یک بازی عاطفی است. 

 

وی در پاسخ به سؤال خبرنگاری مبنی بر اینکه شما احساسی هستید و ما ایرانی‌ها هم همینگونه هستیم اما داوران ایرانی سخت‌گیر هستند و ممکن است کارت زرد و قرمز بدهند، گفت:  امیدوارم هیچ وقت با من ناعادلانه رفتار نکنند. من همیشه رفتار خوبی دارم با داوران اما بعضی‌ جاها ممکن است من موافق رفتار آنها نباشم و شخصاً در آخر بازی با آنها صحبت کردم و خیلی هم مؤدبانه صحبت کردم. به عنوان یک فرد متمدن ممکن است افراد عقاید مختلفی داشته باشند و باید این را قبول کنند که جروبحث کنیم. در هر بازی ما سه تیم داریم و همه هم می‌خواهند بهترین عملکردشان را نشان دهند تا نتیجه عادلانه در آخر رقم بخورد نه صادقانه. وقتی می‌بینم که عملکرد خوبی ندارند انتظار دارم این فرصت را به من بدهند تا با آنها صحبت کنم ولی تا الان با آنها هیچ مشکلی نداشتم حتی اگر تصمیمات‌شان را قبول نداشته‌ام. امیدوارم داوران از هیچ کارتی استفاده نکنند. برای کاری که من اصلاً انجام نداده‌ام. 

 

* استادیوم بدون حضور بانوان واقعاً جو خوبی ندارد

سرمربی استقلال ادامه داد: پلیس می‌گفت شما حین بازی کاری انجام دادید اما من این کار را نکرده بودم و من در کنفرانس در این مورد صحبت کردم زیرا دروغ گفته بودند. موضوع خوشحال‌کننده این است که در مورد بانوان ایرانی صحبت کنم. سرانجام زنان ایرانی به ورزشگاه رفتند و این یک خبر خیلی خیلی عالی بود. یک استادیوم بدون حضور بانوان واقعاً جو خوبی ندارد. تبریک می‌گویم و به بانوان هوادار استقلال خوش‌آمد می‌گویم و به عنوان سرمربی استقلال برایم افتخاری است که اولین بازی با حضور بانوان را تجربه کنم. 

 

محمدحسین زرندی، مدیر رسانه استقلال در مورد حکم زندانی شدن ساپینتو در پرتغال اظهار داشت: این خبر یک اشتباه در ترجمه بوده است و آن 30 روز مربوط به نشستن سرمربی استقلال روی نیمکت تیم بوده و هیچ ربطی به مسائل دیگر ندارد. 

 

***

 

واکنش سرمربی مس کرمان به اتهام جادوگری در آستانه بازی با استقلال

سرمربی مس کرمان می‌گوید جادوی واقعی را شاگردانش در زمین نشان می‌دهند.

 

سرمربی مس کرمان،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی

فرزاد حسین‌خانی در نشست خبری پیش از مسابقه استقلال اظهار داشت: بازی سختی پیش رو داریم با تیم خوبی بازی داریم که از امتیاز حضور تماشاگرانش هم برخوردار است.بعد از بازی با پیکان هرآنچه در مسیر فنی بازیکنان بود با همکاری کادرفنی انجام دادیم. انتظار داریم با توجه به شرایطی که در تیم ما حاکم است شاهد یک بازی خوب باشیم.

 

وی تصریح کرد: استقلال از امتیاز هوادارانشان بهره می‌برد و از این به بعد فکر می‌کنم تمامی بازی‌ها با حضور تماشاگران برگزار خواهد شد و حضور تماشاگران به بازیکنان ما هم انگیزه می‌دهد.باید خودمان را با این شرایط وفق بدهیم. همه جوره آماده بازی با استقلال هستیم و انگیزه لازم را بازیکنان ما دارند و ان‌شاءلله بازیکنان برای رسیدن به اهداف تیم از تمام توان خود استفاده کنند.

 

سرمربی تیم فوتبال مس در مورد اینکه برخی تصاویر در مورد مسایل شائبه برانگیز در فضای مجازی مطرح شد گفت: فضای مجازی ، با آدم های مجازی این مسایل را مطرح می‌کنند. امیدوارم فردا شاهد یک جادو دیگر از سوی بازیکنان ما باشیم. جادوی واقعی را بازیکنان ما با توانایی هایشان انجام دادند.

 

وی در مورد اینکه چرا مس کرمان بعد از تیم‌های جدیدی در استان کرمان به لیگ برتر آمده گفت: شاید از اسب افتاده باشیم اما از اصل نیفتاده‌ایم و همچنان تیم اول استان هستیم با داشتن هواداران پرشمار و سعی می‌کنیم از این امتیازمان بهره ببریم. دوباره به لیگ برتر رسیده‌ایم و مسایلی در جذب بازیکن داشتیم که گفتنش هیچ کمکی نه به تیم ما می‌کند و نه به شما ولی تلاش کردیم در جذب بازیکن خارجی بهتر عمل کنیم اما مشکلات خاص خودمان را داشتیم.جذب بازیکن واقعا سخت بود.تمام بازیکنانی که حفظ کردیم به توان فنی آنها ایمان داریم. امیدوارم با همین تیم بتوانیم شرایط‌مان را حداقل تا نیم‌فصل حفظ کنیم و اگر در نیم‌فصل نیاز باشد بازیکنان مختلف را جذب کنیم تا تیم هماهنگ‌تری داشته باشیم. 

 

سرمربی مس کرمان در مورد اینکه ممکن است مقابل استقلال بترسید، گفت: ترس اصلاً در فوتبال جایی ندارد مخصوصاً در تیمی که بازیکنانش با من کار می‌کنند. اما واقعیت این است که بازیکنان استقلال همگی ستاره هستند و ما فردا کار سختی را پیش‌رو داریم و بازیکنان ما آماده این نبرد هستند.

 

حسین‌خانی در مورد اینکه گفته می‌شد با مدیرعامل باشگاه اختلاف داشتید، اظهار داشت: متأسفانه در فضای مجازی در مورد اتفاقات باشگاه مس دنبال این هستند که از کاه کوه بسازند دلیلش را نمی‌دانم خوشبختانه ما هیچ اختلافی با هم نداریم. ما به عنوان مسئول فنی آرامش کامل را داریم و هیچ اختلافی بین من و مدیریت محترم باشگاه وجود ندارد.

 

وی در مورد اینکه مدیران باشگاه ممکن است از شما رتبه‌های خوبی در جدول لیگ بخواهند، گفت: این حق مدیران باشگاه است که انتظارات بالایی داشته باشند اما من به عنوان مسئول فنی موضوعی که روی آن تمرکز می‌کنم این است که در سال اول ثباتی به تیم در لیگ برتر بدهیم و در فصول آینده دنبال اهداف‌ بزرگتری باشیم.

 

***

 

گزارش تمرین استقلال | کاوه در کنار شاگردان ساپینتو تمرین کرد؛ غیبت مطهری

آخرین جلسه تمرینی تیم فوتبال استقلال پیش از بازی هفته سوم برگزار شد.

 

تمرین استقلال،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی

شاگردان ساپینتو در این جلسه تمرینی برنامه‌های دیدار با مس کرمان را مرور و آخرین توصیه‌های سرمربی را اجرا کردند.

 

کاوه رضایی که هنوز تکلیف ثبت قراردادش مشخص نشده در تمرین امروز به همراه سایر نفرات حضور داشت.

 

ارسلان مطهری که دو روز گذشته در تمرین حاضر بود اما اجازه تمرین نداشت، در جلسه تمرینی امروز غایب بود. این بازیکن فعلا به صورت انفرادی تمرینات خودش را پشت سر می‌گذارد.

 

زبیر نیک نفس نیز که به دلیل مصدومیت مدتی به صورت انفرادی تمرین می‌کرد، از امروز در تمزینات گروهی حاضر شد اما با توجه به شرایط فعلی‌اش بعید است در بازی فردا قادر به همراهی آبی پوشان باشد.

 

همچنین صالح حردانی که در بازی با ملوان با شماره ۲ به میدان رفت و در تمرینات روزهای گذشته نیز این پیراهن را بر تن داشت، تمرین امروز را با شماره ۷۷ پشت سر گذاشت.

 

تمرین استقلال،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی
تمرین استقلال،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی
تمرین استقلال،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی
تمرین استقلال،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی
تمرین استقلال،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی

 

 خط خوردن ۵ بازیکن از لیست استقلال

پس از پایان تمرین امروز (چهارشنبه) تیم فوتبال استقلال با تصمیم ریکاردو ساپینتو سرمربی پرتغالی آبی‌پوشان، عزیزبک آمانوف، زبیر نیک‌نفس، سیاوش یزدانی، محمدحسین زواری و کاوه رضایی در لیست این تیم برای بازی با مس کرمان قرار نگرفتند.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2022