۶۰ میلیارد تومان در حساب فدراسیونِ تاج!مهدی تاج،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی
بر اساس یک ادعای صورت گرفته، مهدی تاج فدراسیون فوتبال را با بیش از ۶۰ میلیارد تومان از میرشاد ماجدی تحویل گرفته است.

به گزارش تسنیم، انتخابات فدراسیون فوتبال روز 8 شهریور ماه برگزار و مهدی تاج به عنوان رئیس جدید انتخاب شد. در برنامه امروز ورزشگاه که از شبکه پنج سیما پخش شد، این موضوع از جهات مختلف مورد بررسی قرار گرفت اما نکته مهم جایی بود که مجری برنامه نکات مثبت دوران سرپرستی 6 ماهه میرشاد ماجدی (28 بهمن 1400 تا 8 شهریور 1401) را مورد بررسی قرار داد.

 

در این بخش اعلام شد که ماجدی، فدراسیون فوتبال را با 178 میلیون تومان تحویل گرفته اما با بیش از 60 میلیارد تومان بودجه در اختیار تاج قرار داده است. در صورتی که چنین باشد، خزانه فدراسیون هم ‌اکنون پُر از پول است و می‌توان کارهای زیادی انجام داد البته به شرطی که این پول صرف پرداخت بخشی از خسارت قرارداد ویلموتس نشود!

 

پرداخت بدهی به اشخاص حقیقی و حقوقی به تعداد 910 فقره، پرداخت بدهی مالیاتی کی‌روش و ویلموتس، پرداخت حقوق داوران و هیئت‌های استان‌ها، انعقاد قرارداد حامی مالی داوران، انجام اردوها و اعزام‌ها در تمامی رده‌ها، ورود بانوان به ورزشگاه برای تماشای مسابقات لیگ برای اولین بار (در دیدار استقلال و مس کرمان)، قرارداد البسه تیم ملی در جام جهانی از دیگر مواردی بود که مجری برنامه از آنها به عنوان نقاط قوت فدراسیون در دوران سرپرستی ماجدی یاد کرد.

 

تزلزل جایگاه سرمربی تیم ملی به واسطه جایگزین‌های متعدد، استورهای ملی‌پوشان، اردوی قطر و ماجراهای آن، نحوه مدیریت تیم ملی و نرفتن تیم امید به بازی‌های کشورهای اسلامی نیز نقاط منفی مدیریت فدراسیون از دید این برنامه بود.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2022