پیروزی پُرگل پرسپولیس مقابل هوادار با درخشش صادقی/ اولین برد تراکتور و نساجیدیدار پرسپولیس و هوادار،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی
پرسپولیس با برتری ۳ بر یک مقابل هوادار در ورزشگاه دستگردی، به صدرنشینی خود ادامه داد.

به گزارش ایسنا، در نخستین دیدار از هفته پنجم لیگ برتر ایران، هوادار در ورزشگاه شهید دستگردی تهران از ساعت ۱۹ مقابل پرسپولیس صف‌آرایی کرد که این دیدار با برتری ۳ بر یک  شاگردان گل‌محمدی خاتمه یافت و سرخپوشان به صدرنشینی خود ادامه دادند. 

 

هوادار یک - پرسپولیس ۳

گل‌ها: یورگن لوکادیا در دقیقه ۱۳ و سعید صادقی در دقیقه ۳۷ و ۶۱ برای پرسپولیس و داریوش شجاعیان (پنالتی ۸۲) برای هوادار

 

کارت زرد: سپهر روزی‌طلب و محمدجواد محمدی از هوادار و علی نعمتی گئورگی گولسیانی و سروش رفیعی از پرسپولیس

 

کارت قرمز: امیرحسین پورمحمد از هوادار در دقیقه ۹۰

 

ترکیب هوادار: میلاد فراهانی، عزت‌الله پوزقاز، فریبرز گرامی، مهدی عبدی (فرزاد جعفری ۸۶)، سپهر روزی‌طلب، معین عباسیان (امیرحسین پورمحمد ۴۰)، بابک مرادی (ایمان غلامی ۴۰)، محمد جواد محمدی (داریوش شجاعیان ۶۳)، محسن سفیدچقایی، نیما انتظاری، سید محمد میری.

 

ترکیب پرسپولیس: علیرضا بیرانوند، گولسیانی، مرتضی پورعلی‌گنجی، علی نعمتی، دانیال اسماعیلی‌فر، میلاد سرلک، سروش) رفیعی (محمد عمری ۷۵)، مهدی ترابی (سیامک نعمتی ۸۸)، سعید صادقی (کمال کامیابی‌نیا ۸۸)، امید عالیشاه (سینا اسدی بیگی ۳۱)، یورگن لوکادیا ( حامد پاکدل ۷۵).

 

موقعیت های خطرناک

در دقیقه چهار ضربه سر عزت‌الله پورقاز به دیرک دروازه پرسپولیس برخورد کرد اما قبل از این ضربه داور خطای مهاجم هوادار روی بیرانوند را گرفته بود.

 

در دقیقه ۱۰ ارسال توپ به روی دروازه هوادار با ضربه سر گولسیانی و دفع ناقص میلاد فراهانی همراه بود که اسماعیلی‌فر ضربه بازگشتی را به آسمان زد.

 

گل: در دقیقه ۱۳ پاس در عمق صادقی و ارسال زمینی اسماعیلی‌فر به داخل محوطه شش قم با ضربه نوک پای لوکادیا به گل نخست پرسپولیس تبدیل شد.

 

در دقیقه ۲۱ در موقعیت ما مشابه با گل نخست پرسپولیس، این بار صادقی پا به توپ وارد محوطه جریمه شد و پاس رو به عقب محکم او با شوت تک ضرب لوکادیا در مقابل دروازه خالی به آسمان رفت. باز هم موقعیت دیگری با ارسال توپ از جناح راست خلق شد که ضربه سر گولسیانی در آغوش فراهانی قرار گرفت.

 

گل: در دقیقه ۳۷، شوت زمینی و قدرتمند سعید صادقی از مقابل محوطه هجده قدم با برخورد به دیرک دروازه هوادار وارد دروازه این تیم شد و پرسپولیس به گل دوم خود دست یافت.

 

گل: در دقیقه ۶۱، سعید صادقی شب بی‌نظیر خود را کامل کرد و روی یک ضد حمله سریع با ضربه فنی از مقابل محوطه جریمه دروازه هوادار را برای سومین بار گشود.

 

در دقیقه ۶۱ توپ ارسالی به روی محوطه جریمه هوادار از مقابل پای چندین بازیکن پرسپولیس عبور کرد و با خوش شانسی در آغوش فراهانی قرار گرفت

 

در دقیقه ۸۱ توپ ارسالی به داخل محوطه جریمه پرسپولیس به دست گئورگی گولسیانی برخورد کرد و داور نقطه پنالتی را نشان داد.

 

گل: داریوش شجاعیان در دقیقه ۸۲ از روی نقطه پنالتی دروازه پرسپولیس را گشود و اختلاف را به دو گل کاهش داد.

 

در دقیقه ۸۷ مهدی ترابی صاحب موقعیت مناسبی شد که این بار فراهانی به موقع از دروازه خارج شد و به محض جدا شدن توپ از پای ترابی، جلوی این موقعیت تک به تک را گرفت. 

 

در دقیقه ۹۰ محمد عمری پشت سر مدافعان هوادار صاحب توپ شد و در حال حرکت به سمت دروازه از پشت سر توسط پورمحمد سرنگون شد که داور مدافع هوادار را با کارت قرمز جریمه و برای پرسپولیس ضربه ایستگاهی اعلام کرد.

 

***

 

اولین برد تراکتور و نساجی/ آلومینیوم و مس روی نوار ناکامی

دو مسابقه همزمان از هفته پنجم لیگ برتر از ساعت 19 در قائمشهر و اراک برگزار شد. 

 

*نتایج  این دو مسابقه به شرح زیر است:

 

آلومینیوم اراک صفر - تراکتور تبریز 2

داور: کوپال ناظمی

 

کمک داوران: محمد علی پورمتقی،  مرتضی یوسف شهریاری

 

کارت زرد:-

 

کارت قرمز: -

 

گل: محمد عباس‌زاده( دقیقه 2) برای تراکتور

 

این مسابقه در ورزشگاه امام خمینی(ره) اراک و در حضور تماشاگران اراکی برگزار شد. محمدرضا اخباری در این مسابقه در درون دروازه درخشید. این نخستین پیروزی فصل تراکتور بود که در خارج از خانه هم به دست آمد. تراکتور با این برد 5 امتیازی شد. آلومینیوم اراک هم در سه بازی خانگی این فصل شکست خورد.

 

نساجی مازندران 2 - مس کرمان صفر

داور: علیرضا فغانی

 

کمک داوران:محمدرضا منصوری، محمدرضا ابوالفضلی

 

کارت زرد: امین کاظمیان( مس کرمان)

 

کارت قرمز:-

 

گل: امیرمهدی جان ملکی( دقیقه 71) و کریم اسلامی دقیقه 87 برای نساجی

 

نساجی هم در این بازی خانگی اولین برد فصل خود را به دست آورد.

 


کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

      Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2022