درآمد 20 میلیاردی فدراسیون فوتبال از جرایم انضباطی!جرایم انضباطی،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی
فدراسیون فوتبال در فصل گذشته حدود 20 میلیارد تومان جرایم انضباطی دریافت کرده است.

به گزارش ایلنا، یکی از جرایمی که نهادهای قضایی فدراسیون فوتبال از جمله کمیته انضباطی برای اشخاص یا مجموعه‌های خاطی در نظر می‌گیرد، احکام انضباطی است.

 

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال همواره در طول مسابقات فوتبال در دسته های مختلف جرایم انضباطی متعددی را برای اعضای تیم ها و حتی خودباشگاه‌ها در نظر می‌گیرد. مبلغی که هر ساله درباره آن بحث زیاد بوده است.

 

حالا اما حسن زاده رییس کمیته انضباطی به طوررسمی میزان جرایم انضباطی در فصل گذشته فوتبال را اعلام کرد.

 

بر اساس نموداری که از میزان جرایم نقدی انضباطی در لیگ برتر، جام حذفی، لیگ های دسته های پایین‌تر، پایه ها و سایر مسابقات منتشر شده، یک عدد بسیار بالا در اختیار مخاطبان فوتبال قرار گرفته است.

 

در فصل گذشته فوتبال ایران، کمیته انضباطی مبلغ 19 میلیارد و 568 میلیون و 500 هزار تومان شاغلان در فوتبال را جریمه کرده است! جالب اینکه در نمودار منتشر شده آمده که این جرایم می‌توانست تا 7 برابر افزایش یابد اما با رافت اسلامی با متخلفان برخورد شده و مبلغ جرایم پایین آمده است.

 

فدراسیون فوتبال هر ساله این جرایم را از محل درآمدهای باشگاه‌ها کم می‌کند و بعد به حساب آنها واریز می‌کند. به عبارتی هیچ فرد و باشگاهی نمی‌تواند از زیر جریمه انضباطی خود در برود و به همین خاطر می‌توان اینطور برداشت کرد که عدد مورد نظر بسیار نجومی و هنگفت خواهد بود!

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2022