آخرین اخبار ورزشی

کارلوس کی‌روش،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی

کارلوس کی‌روش سرمربی قطر شد

مدیر روابط عمومی فدراسیون فوتبال ایران از انتخاب کی‌روش به عنوان سرمربی تیم‌ملی قطر خبر داد. به گزارش ایسنا، امیر مهدی علوی…

حذف ایران از جام جهانی قطر جدی شد!حذف تیم ملی ایران از جام جهانی قطرر،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی
درخواست‌هایی برای حذف تیم ملی فوتبال ایران از جام جهانی مطرح شده که بنظر جدی می‌رسد.

به گزارش خبرورزشی، با نزدیک شدن به آغاز جام جهانی ۲۰۲۲ درخواست هایی برای حذف تیم ملی فوتبال ایران از جام جهانی مطرح شده است.

 

بعد از نشریه تلگراف که به نقل از وزیر امور خارجه سابق انگلیس خواستار حذف ایران از جام جهانی ۲۰۲۲ شده بود این بار یک گروه حقوقی در اسپانیا درخواست کرده است که فیفا تیم ملی فوتبال ایران را به خاطر حمایت ایران از روسیه در جنگ با اوکراین از جام جهانی ۲۰۲۲ کنار بگذارد. این درخواست به صورت رسمی برای فیفا ارسال شده است.

 

فیفا هنوز واکنشی به این درخواست‌ها نشان نداده است اما می‌توان گفت طرح این درخواست‌ها ناراحت کننده و ممکن است روی روحیه اعضای تیم ملی فوتبال ایران تاثیر منفی بگذارد. ایران در حالی متهم به حمایت نظامی از روسیه شده است که سخنگوی وزارت امور خارجه این ادعا را رد کرده است و منبع این خبر را رسانه‌های عربی دانسته است.

 

رسانه‌های اروپایی هم مطرح کرده اند که ایران پهپادهای خود را به روسیه فروخته است تا در جنگ علیه اوکراین استفاده کند. به همین خاطر اتحادیه اروپا در پی وضع تحریم‌های جدید علیه ایران است.

 

حذف تیم ملی ایران از جام جهانی قطرر،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

      Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2022