حضرت پور: ندیدم بعد از پیروزی مقابل آمریکا از والیبال تجلیل کنندمحمدرضا حضرت پور،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی
لیبروی تیم والیبال پیکان گفت: کاش مسئولان اجازه می‌دادند فوتبالیست‌ها هم کمی سختی بکشند.

محمدرضا حضرت پور در گفت و گو با آنا در مورد انتقادات به پاداش حواله خودرو به ملی پوشان فوتبال اظهار داشت: من دو، سه سال پیش به تفاوت پاداش فوتبالیست‌ها با بقیه ورزشکاران اعتزاض کردم. البته نوش جان فوتبالیست‌ها باشد، اما این قدر فاصله درست نیست.

 

وی افزود: مثلا ما با پرواز معمولی برای مسابقات می‌رویم و فوتبالیست ها با پرواز اختصاصی. آن‌ها بهترین امکانات و هتل را دارند. اگر ۱۰ دردصد امکانات و پاداش فوتبالیست‌ها به والیبال تزریق شود، خیلی تاثیر گذار است و شک نکنید والیبال خیلی بیشتر از قبل پیشرفت می‌کند.

 

او با اشاره به تفاوت پاداش تیم فوتبال با بقیه رشته‌ها گفت:وقتی تیم ما آمریکا را می‌برد حتما پتانسلی خوبی دارد و لایق بهترین هاست، نه تنها والیبال که بقیه رشته‌ها هم همین طور است اما من ندیده ام بابت شکست آمریکا از والیبال تجلیل کنند و پاداش خوبی هم بدهند. ما آمریکا را بردیم نهایت ۲۰۰ دلار فدراسیون پاداش داد، اما فوتبالیست‌ها فکر نمی‌کنم زیر ۱۰ -۲۰ هزار دلار گرفته باشند. کاش مسئولان اجازه می‌دادند کمی فوتبالیست‌ها هم سختی بکشند. چرا همیشه جیب آن‌ها پر است و ما این همه سختی می‌کشیم؟ ما نمی‌گوییم به تیم ملی فوتبال پاداش ندهند، به آن‌ها هم برسند، اما جوری که ارزش داشته باشد.

 

این بازیکن  امیدوار است تیمش در رقابت‌های باشگاه‌های جهان نتیجه خوبی بگیرد و در این زمینه اظهار داشت: ما دلمان می‌خواهد دوباره سومی باشگاه‌های جهان را تکرار کنیم. می‌توانیم دو بازی را ببریم. ما می‌توانیم تصمیم بگیریم که چه نتیجه‌ای در این رقابت‌ها بگیریم.

 

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

    Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2022