صعود سخت یاران مسی به نیمه نهایی جام جهانی با درخشش مارتینز/ شکست دوباره هلند به آرژانتین در پنالتی‌هادیدار آرژانتین و هلند،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی
تیم ملی آرژانتین با شکست هلند راهی نیمه نهایی جام جهانی 2022 قطر شد.

به گزارش فارس، در چارچوب مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی 2022 قطر، تیم ملی آرژانتین به مصاف تیم ملی هلند رفت و پس از 120 دقیقه بازی تماشایی و دیدنی و تساوی 2بر2، توانست در ضربات پنالتی با درخشش «امیلیانو مارتینز» به برتری 4 بر 3 دست یابد و راهی مرحله نیمه نهایی شود.

 

هلند که کامبکی دیدنی مقابل آرژانتین به ثبت رسانده بود و نمایشی عالی از خود نشان داد در ضربات پنالتی مغلوب آرژانتین شد تا با جام وداع کند.

 

این بازی در طول 90 دقیقه با هیجان زیادی دنبال شد و در حالی که بسیاری انتظار برد 2 بر یک آرژانتین را داشتند، هلند در دقیقه 101 توسط وگهورست گل تساوی را به ثمر رساند تا به قهرمان هلندی ها نام گیرد.

 

گل های آرژانتین را انزو فرناندز و لیونل مسی به ثمر رساندند و هر 2 گل هلند را ووت وگهورست به ثبت رساند.

 

در ضربات پنالتی، آرژانتین توسط مسی ، پاردس ، مونتیل و مارتینز گلزنی کردند و برای هلند کوپمینرز ، وگهورست و لوک دی یونگ گل به ثمر رساندند.

 

ضربات فن دایک و برهایس نیز توسط مارتینز مهار شد. برای آرژانتین نیز انزو فرناندز ضربه خود را از دست داد.

 

آرژانتین با این برد راهی مرحله نیمه نهایی شد تا سه شنبه شب با کرواسی دیدار کند.

 

لوئیز فان خال، پیش از بازی گفته بود که می خواهد انتقام شکست نیمه نهایی جام جهانی 2014 را بگیرد ولی باز هم مقابل مسی شکست خورد. 

 

 ***

 

مسی در جام جهانی تاریخ‌سازی کرد

مسی برای هفدهمین بار کاپیتان آرژانتین در جام جهانی است و به عنوان بیشترین حضور به عنوان کاپیتان، در تاریخ جام جهانی رکورددار شد.

 

دیدار آرژانتین و هلند،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

      Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2022