جمله تاریخی و جنجالی لیونل مسی خالکوبی شد!لیونل مسی،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی
یک هوادار آرژانتین عبارت جنجالی "به چی نگاه می کنی احمق؟" را روی بدن خالکوبی خود کرده است.

به گزارش ورزش سه، تیم ملی آرژانتین بعد از قبول شکست در اولین بازی مقابل عربستان، نمایش فوق العاده ای در این جام جهانی داشته و حالا به مرحله نیمه نهایی راه یافته است. آلبی سلسته در یک چهارم به مصاف رقیب سنتی خود تیم ملی هلند رفته و در دیداری دشوار و خاطره انگیز، در نهایت در ضربات پنالتی موفق به کسب پیروزی برابر این تیم شد.

 

اما این مسابقه حواشی فراوانی را به همراه داشته و حتی لیونل مسی اغلب آرام را نیز به شدت عصبانی کرد. کاپیتان تیم ملی آرژانتین بعد از پایان این دیدار شادی خاصی برابر نیمکت تیم ملی هلند داشته و حسابی حرص لوییس فان خال را درآورد. اما لیونل مسی در مصاحبه بعد از بازی نیز با وخهورست، ستاره گلزنی تیم ملی هلند درگیر شده و در شرایطی که وسط حرف زدن بود، این بازیکن را با عبارت "به چی نگاه می کنی احمق؟" خطاب کرد.

 

اما جالب اینجاست یک هوادار متعصب تیم ملی آرژانتین انگار خیلی از این واکنش کاپیتان تیمش به وجد آمده و خیلی سریع و در فاصله ۲۴ ساعت بعد از بازی، این جمله و تصویر مسی را روی بدن خود خالکوبی کرده است. لیونل مسی در این تورنمنت مانند یک رهبر واقعی تیمش را هدایت می کند و به نظر می رسد این طرز رفتار او به شدت به دل هواداران آرژانتین نشسته است.

 

لیونل مسی،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2023