مرگ یک فوتبالیست مصری در زمین مسابقهمرگ یک فوتبالیست مصری،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی
یک فوتبالیست مصری در حین انجام مسابقه، جان خود را از دست داد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، یک فوتبالیست مصری به نام سامی سعید در جریان مسابقه‌ای از لیگ دسته سوم این کشور میان تیم‌های مطروح و السلوم، به صورت ناگهانی روی زمین افتاد و جان خود را از دست داد.

 

این اتفاق در دقیقه ۳۰ نیمه دوم این بازی رخ داد. ویدیویی از لحظه سقوط سامی سعید در محوطه جریمه منتشر شده که او روی زمین می‌افتد و پس از لحظاتی، تمامی افراد کنار زمین و کادرپزشکی برای نجات جان این بازیکن بالای سر او حاضر می‌شوند.

 

در ابتدا تصور می‌شد که سامی سعید زبان خود را بلعیده، اما تصاویر ضبط شده نشان می‌دهد که او با هیچ بازیکنی برخورد ندارد و به صورت ناگهانی روی زمین می‌افتد. تلاش کادر پزشکی برای احیای سامی سعید بی فایده بود و او جان خود را از دست داد.

 

پس از این اتفاق و در شرایطی که پانزده دقیقه تا پایان بازی باقی مانده بود، داور مسابقه تصمیم گرفت سوت پایان بازی را به صدا در بیاورد و این دیدار نیمه تمام باقی ماند.

 

احمد شوبرت روزنامه نگار و بازیکن سابق تیم ملی مصر در برنامه رادیویی این کشور جزئیات مرگ سامی سعید را فاش کرد. شوبرت در برنامه صبحگاهی خود در رادیو اسپورت اف ام گفت: در دقیقه ۷۵ بازی، سامی سعید روی زمین افتاد و همه تصور می‌کردند که او زبانش را قورت داد، اما چنین نیست و او دچار سکته قلبی شد. تمام تلاش‌ها در داخل استادیوم و در بیمارستان برای نجات جان او بی فایده بود.

 

دروازه بان سابق تیم ملی مصر افزود: داستان این بازیکن فقید نیز عجیب است. او ۴۴ سال سن داشت و تصمیم گرفته بود از فوتبال خداحافظی کند. اما اعضای تیم، او را متقاعد کردند که به میادین برگردد، به خصوص که آن‌ها فوتبال را در آنجا نوعی سرگرمی می‌دانند.

 

 

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

    Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2023