حاشیه های جالب فینال جام جهانی؛ از لمس کاپ توسط «نصرت» سرآشپز معروف تا قانون‌شکنی‌ همسر مسیحاشیه های جالب فینال جام جهانی،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی
نصرت، سرآشپز معروف ترک در جشن قهرمانی آلبی سلسته حاضر شد.

به گزارش ورزش سه، در جایگاه ویژه ورزشگاه لوسیل برای فینال جام جهانی میان آرژانتین و فرانسه افراد سرشناس زیادی دیده می‌شدند که در این بین سرآشپز معروف ترک هم با استایل ویژه خود در دوحه حضور داشت.

 

پس از مراسم اهدای کاپ و مدال، خانواده بازیکنان هم به زمین آمدند تا عکس‌هایی به یادگار با جام جهانی در چمن ورزشگاه لوسیل ثبت کنند.

 

شاید عجیب ترین فردی که در شب قهرمانی آرژانتین، جام قهرمانی را لمس کرده، نصرت، سرآشپز معروف ترک باشد. او در یک عکس با شیوه خاص خود ژست نمک ریختن را روی کاپ اجرا کرده است! همچنین عینک آفتابی و نوع پوشش او سوژه عکاسان شده بود.

 

یکی از شعبه‌های رستوران این سرآشپز معروف در قطر هم وجود دارد که یک شب بازیکنان برزیل میهمان او بودند. به نظر می‌رسد نصرت رابطه خوبی با فوتبالیست‌ها دارد.

 

حاشیه های جالب فینال جام جهانی،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی
حاشیه های جالب فینال جام جهانی،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی
حاشیه های جالب فینال جام جهانی،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی

***

 

قانون‌شکنی‌ همسر مسی در جام جهانی!

جام جهانی ۲۰۲۲ به پایان رسید و البته اتفاقات جالب توجه و عجیب هم کم در این جام نیفتاد. در آخرین اتفاقات، تصاویری از سرخیو آگوئرو و همچنین همسر لیونل مسی منتشر شده که بدون آی دی کارت رسمی مسابقات و در واقع با شکستن قوانین سخت‌گیرانه فیفا که اجازه دست زدن به کاپ جام جهانی را به صرفا به افراد محدود و دارای آی دی کارت می‌دهد، به جام جهانی بوسه زدند، آن را بغل کردند و بالای سر بردند و کلی با آن عکس گرفتند. 

 

حاشیه های جالب فینال جام جهانی،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی
حاشیه های جالب فینال جام جهانی،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی

البته نظیر این اتفاقات را در جشن های قهرمانی لیگ و جام حذفی و سوپرجام ایران به شیوه دیگری شاهد هستیم. باید دید فیفا، فدراسیون فوتبال آرژانتین را به خاطر این ماجراها جریمه می کند یا چون روز آخر بوده و آرژانتین بوده و مسی، عبای قطری ها را پوشیده، از جریمه خبری نخواهد بود!

 

***

 

باخت چهل میلیاردی رپر معروف در فینال جام جهانی!

رپر معروف کانادایی با ناکامی آلبی سلسته در پیروزی مقابل فرانسه یک میلیون دلار ضرر کرد.

 

دریک، رپر معروف کانادایی ساعاتی پیش از بازی آلبی‌سلسته در فینال، با انتشار تصویری از شرط‌بندی یک میلیون دلاری‌اش روی پیروزی یاران مسی برابر فرانسه خبرساز شده بود.

 

او که یک میلیون یورو روی پیروزی آرژانتین برابر فرانسه شرط‌بندی کرده بود تا به زعم خودش 2.7 میلیون دلار بردارد، با وجود قهرمانی آرژانتین در ضربات پنالتی، به دلیل قوانین مربوط به این بنگاه‌ها پولش را از دست داد چرا که طبق عرف، نتایج مربوط به نود دقیقه قانونی بازی ملاک تعیین برد یا شکست شرکت‌کنندگان است.

 

با این حساب، این رپر معروف که به نحسی برای تیم‌های فوتبال معروف است، این بار نحسیاش دامن خودش را گرفت تا این چنین مبلغی نزدیک به چهل میلیاردتومان را در یک فقره شرطبندی از دست بدهد!

 

حاشیه های جالب فینال جام جهانی،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2023