آخرین اخبار ورزشی

پیام نوروزی باشگاه رم،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی

تبریک عید نوروز توسط باشگاه رم ایتالیا

باشگاه رم عید نوروز را به ایرانیان تبریک گفت. به گزارش خبرآنلاین، اکانت فارسی تیم رم در توئیتر یکی از پرمخاطب‌ترین حساب‌ها…

مارکار آقاجانیان خواستار قرارداد طولانی مدت کی‌روش شدمارکار آقاجانیان و کی روش،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی
تنها مربی ایرانی کادر فنی تیم ملی ایران با حضور در یکی از برنامه های تلویوزیون صحبت هایی مطرح کرد که در نوع خودش جالب توجه است.

به گزارش ورزش سه، مارکار آقاجانیان تنها مربی ایرانی کادر فنی تیم ملی در فاصله دو روز پس از صحبت‌هایی که در برنامه ورزش مردم مطرح کرده بود، امشب پس از قهرمانی آرژانتین در جام جهانی دریکی دیگر از برنامه‌های تلویزیونی حاضر شد و به شکل جانانه‌ای از عملکرد کادر فنی در جام جهانی دفاع کرد.

 

او که بخش زیادی از صحبت‌هایش کاملاً همان حرف های  دو روز گذشته بود، در پاسخ به یکی از سوالات مجری این برنامه مبنی بر اینکه اگر اختیار با شما بود چه تصمیمی برای تیم ملی اتخاذ می کردید گفت:" اگر اختیار تیم ملی با من بود برای سال های پیش رو با کارلوس کی رو ش قرارداد بلند مدت می بستم"

 

او در بخشی دیگر از صحبت هایش همچنان به دفاع از کارلوش کی روش پرداخت و افزود:" کی روش با در اختیار گرفتن هدایت تیم ملی می تواند با دعوت از بازیکنان جوان ساختار جدیدی تعریف کند"

 

آقاجانیان این صحبت ها را در شرایطی مطرح می کند که کارلوس کی روش همراه با تیم ملی سه جام جهانی را تجربه کرده است و در این 8 سال حضورش در تیم ملی نتوانسته همراه با تیم ملی به مرحله بعدی رقابت های جام جهانی صعود کند.

 

گفتنی است مارکار آقاجانیان در تمام این سه دوره جام جهانی به عنوان تنها دستیار ایرانی در خدمت کادر فنی کارلوس کی روش به انجام وظیفه پرداخته است.

 


کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

      Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2023