لباسی که امیر قطر تن «لیونل مسی» کرد از طلا بود/ ۳ آرژانتینی در تیم منتخب جام جهانی ۲۰۲۲لیونل مسی،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی
ارزش عبای عربی لیونل مسی در جشن قهرمانی آرژانتین خبرساز شد.

به گزارش برنا، در حالی که هدیه امیر قطر در لحظه اهدای جام قهرمانی به لیونل مسی خبرساز شد؛ جالب است بدانید این  عبا ویژه از ورقه هایی از طلا دوخته شده بود.

 

بیشت (Bisht) یک عبای سلطنتی مردانه است که در کشورهای عربی رایج است که از پشم شتر یا پشم بز به همراه ورق طلا تهیه می شود. این لباس در جهان عرب توسط افراد سلطنتی، افراد عالی‌رتبه و همچینین دامادها در مناسبت های خاص مانند عروسی ها، جشن ها و اعیاد پوشیده می شود.

 

لیونل مسی،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی

 

***

 

۳ آرژانتینی در تیم منتخب جام جهانی ۲۰۲۲ از نگاه اکیپ

تیم منتخب جام جهانی ۲۰۲۲ قطر از سوی اکیپ رونمایی شد.

 

لیونل مسی،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی

به گزارش ایسنا به نقل از اکیپ، نام سه بازیکن از تیم ملی آرژانتین در تیم منتخب جام جهانی ۲۰۲۲ قطر قرار دارد. مسی، آکونیا و انسو فرناندس، سه بازیکن آرژانتینی حاضر در تیم منتخب این دوره از رقابت ها هستند.

 

پس از اینکه تیم ملی آرژانتین قهرمان جام جهانی ۲۰۲۲ قطر شد روزنامه اکیپ تیم منتخب جام جهانی ۲۰۲۲ را انتخاب کرد.

 

لیونل مسی که هفت گل در هفت بازی برای تیم ملی کشورش به ثمر رساند، یکی از کسانی بود که در ترکیب  قرار گرفت. او در خط حمله در کنار کیلیان ام‌باپه و بوکایو ساکای انگلیسی قرار گرفت.

 

در خط میانی انسو فرناندس که جایزه بهترین بازیکن جوان جام جهانی را نیز دریافت کرد در کنار لوکا مودریچ کروات و سفیان امرابات مراکشی است.

 

مارکوس آکونیا در سمت چپ دفاع به همراه اشرف حکیمی مراکشی و هموطنش رومن سایس و یوسکو گواردیول کروات قرار دارند. در درون دروازه نیز دومینیک لیواکوویچ کروات بالاتر از امیلیانو مارتینس قرار دارد.

 

لیونل مسی،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2023