آخرین اخبار ورزشی


اخبار,اخبار ورزشی,تیم ملی ایران

فدراسیون فوتبال: یک سرمربی ایرانی هدایت تیم ملی فوتبال را برعهده می‌گیرد

سخنگوی فدراسیون فوتبال اعلام کرد که قطعا یک سرمربی ایرانی هدایت تیم ملی فوتبال ایران را برعهده خواهند گرفت. به گزارش فارس،…


دستور وزیر ارتباطات برای حل مشکل مالی استقلال/ مطالبات آبی‌پوشان در دو بخش پرداخت می‌شوداخبار,اخبار ورزشی,استقلال و پرپسولیس

روز گذشته وزیر ارتباطات به عباسی رئیس شرکت اسپانسر باشگاه های پرسپولیس و استقلال دستور داد تا مشکلات مالی آبی‌پوشان و سرخپوشان حل شود که بدین ترتیب مقرر شد در دو بخش مطالبات دو باشگاه از طرف اسپانسر پرداخت شود.

به گزارش میزان، باشگاه استقلال مدتی است که با مشکلات عدیده مالی دست‌وپنجه نرم می‌کند و از طرف اسپانسر این باشگاه پول هم واریز نشده است.

 

در همین راستا، روز گذشته وزیر ارتباطات به عباسی رئیس شرکت اسپانسر باشگاه استقلال دستور داد تا مشکلات مالی آبی‌پوشان حل شود.

 

روز گذشته ساعت ۱۵ جلسه‌ای با حضور منزوی، خلیل‌زاده و فتحی با عباسی برگزار شد و قرار شد در دو بخش مطالبات باشگاه استقلال از طرف اسپانسر پرداخت شود. البته قرار بود در این جلسه احمد سعادتمند رئیس هیئت مدیره باشگاه استقلال هم حضور داشته باشد که سعادتمند به خاطر جلسه‌ای که با داورزنی داشت در این جلسه حضور پیدا نکرد.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------