احتمال کناره‌گیری پارس جنوبی از لیگ برتر!/ کمالوند: 95 درصد از لیگ کنار می‌کشیماخبار,اخبار ورزشی,باشگاه پارس جنوبی
احتمال دارد باشگاه پارس جنوبی جم به دلیل مشکلات مالی از ادامه حضور در لیگ برتر فوتبال انصراف بدهد.

به گزارش فارس، باشگاه پارس جنوبی جم با مشکلات مالی فراوانی مواجه شده است و این باشگاه در حال حاضر یک منبعی برای تأمین بودجه و انجام امور روزمره خود ندارد.

 

به گفته فراز کمالوند سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی روز گذشته برخی از اعضای تیم پول هتل محل اقامت پارس جنوبی را پرداخت کردند. از سوی دیگر ظاهراً برخی از نهادهای نظارتی نسبت به تأمین بودجه باشگاه پارس جنوبی از سوی منطقه ویژه عسلویه ایرادهایی گرفته‌اند و به همین دلیل احتمال دارد باشگاه پارس جنوبی با ارسال نامه‌ای به سازمان لیگ از ادامه حضور در لیگ برتر انصراف بدهد. زیرا این تیم حتی امروز نتوانست هزینه‌های بلیت بازگشت به شهر جم را تأمین کند. 

 

 کمالوند: مدیرعامل نداریم و سرپرست حق امضا ندارد/ 95 درصد از لیگ کنار می‌کشیم

فراز کمالوند در خصوص مشکلات باشگاه پارس جنوبی جم گفت: دیگر چیزی به نام پارس جنوبی باقی نمانده که مشکلاتش بخواهد بحرانی باشد. مسئولان باشگاه اعلام کردند که کلاً دیگر در مسابقات شرکت نمی‌کنند. این تیم متعلق به وزارت نفت است اما وزارت نفت اعلام کرده که دیگر تیم‌داری نمی‌کند و حتی هزینه ایاب و ذهاب و هتل را هم نمی‌دهد. امروز رسماً اعلام شد که دیگر هزینه‌های پرواز ما را هم نمی‌دهند و این در حالی است که می‌خواستیم فردا به شهر جم برویم. سرپرست باشگاه به من گفت که سازمان بازرسی اعلام کرده که دیگر حق هزینه‌کرد نداریم. 

 

وی افزود: من در کنفرانس خبری بعد از بازی هم گفتم که هزینه‌های هتل را یکی از اعضای تیم تقبل کرد. مسئولان استانی باید به این مسائل ورود کنند چرا که ما دیگر به آخر خط رسیدیم. صاحب تیم ما منطقه آزاد است و حالا سازمان بازرسی ورود کرده و گفته که برای ما هزینه نشود. جالب است که وزارت ورزش می‌تواند برای پرسپولیس و استقلال هزینه کند اما برای تیم شهرستانی این مسئله غیرقانونی است. پول این کشور از آبادان، جم و خرمشهر می‌آید اما پول این مناطق را به تیم‌های دیگر می‌دهند و این اتفاق جالب در کشور ما است. ما قرار بود در جم فردا تمرین کنیم اما دیگر اماکن‌پذیر نیست به آنجا برویم. تمرین امروز ما ریکاوری بود وقتی که می‌خواستیم پیگیر سفر به جم شویم سرپرست باشگاه گفت که دیگر نمی‌توانند برای ما بلیت هواپیما بگیرند. به نظر من با آقای مرادی که رئیس دفتر منطقه آزاد است و هم سرپرست باشگاه صحبت کنید و من مربی فوتبال هستم. من امروز شنیدم که نامه‌ای آماده شده تا ما به صورت رسمی از لیگ برتر کناره‌گیری کنیم. نفت تهران هم همین‌گونه منحل شد. ای کاش تیم ما را ابتدای فصل منحل می‌کردند تا بازیکنان ما به تیم های دیگر بروند و تکلیف‌شان مشخص شود. الان جدول لیگ به هم می‌ریزد چرا که هشت هفته از لیگ گذشته و مشخص نیست چه می‌شود. بالای 95درصد مطمئن هستم که تیم ما منحل خواهد شد و دیگر نمی‌تواند به فعالیتش ادامه دهد.

 

سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم در خصوص اینکه اداره کل ورزش و جوانان بوشهر در این باره چه نظری دارد، خاطرنشان کرد: شاهین بوشهر هم مشکلاتی شبیه مشکلات ما دارد. اداره کل بودجه آنچنانی ندارد. به نظر من وزارت نفت باید تکلیف را مشخص کند. نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی مصوب کردند که به تیم‌های حرفه‌ای کمک نشود. وزارت نفت هم می‌گوید که این مصوبه مجلس است. نمایندگان مجلس خودشان این طرح را تصویب می‌کنند و سایر نمایندگان باید دنبال رفع مشکلات باشگاه‌‌ها بدوند. الان تکلیف این تیم‌ها چه می‌شود؟ در این دوره و زمانه کسی هم پیدا نمی‌شود که 25 میلیارد بدهد و یک تیم را بخرد. الان سناریو نفت تهران برای ما تکرار می‌شود.

 

کمالوند که با برنامه وقت اضافه رادیو ایران صحبت می‌کرد، افزود: باشگاه ما الان مدیرعامل ندارد که بخواهد برای سازمان لیگ نامه بفرستد. سرپرست باشگاه ما هم حق امضا ندارد. یکی از مشکلات ما همین است که آقای مرادی قرار است مدیرعامل شود اما اصلاً تشکیل جلسه نداده‌اند و ما مدیرعامل نداریم. ما نسبت به قضاوت دیروز با استقلال معترض هستیم اما کسی نیست که برای ما نامه بنویسد.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

سایر خبرهای داغ    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------